1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
Termin składania deklaracji rocznych upływa za:
Zobacz, jak rozliczyć PIT szybko i bezbłędnie
Najczęstsze pytania dotyczące rozliczenia online

Tak - niezależnie od tego, czy wybierzesz opcję rozliczenia PITu online, czy też pobierzesz program PIT i zainstalujesz go na swoim komputerze.

W przypadku formularzy PIT online stosowany jest szyfrowany protokół HTTPS - ten sam, z którego korzystają strony internetowe banków. W przypadku pobrania programu PIT, wprowadzone przez Ciebie dane zapisywane będą wyłącznie na dysku Twojego komputera. Pobrana aplikacja umożliwia ustawienie hasła dostępu do wypełnionych formularzy PIT.
Dostawcą programu do rozliczania PIT jest firma e-pity.pl, działająca na rynku od 2009 roku.

Tak, program PIT jest w pełni darmowy, nie ma też limitu wypełnionych deklaracji podatkowych.

Tak. Program posiada wbudowany kreator formularza PIT. Na podstawie odpowiedzi na kilka prostych pytań, program PIT wybierze odpowiedni arkusz oraz automatycznie obliczy za Ciebie wartości poszczególnych pól.

W przypadku odręcznego wypełniania formularza PIT w odpowiednim polu zeznania podatkowego należy wpisać numer KRS SZLACHETNEJ PACZKI: 00 00 05 09 05 oraz wysokość przekazywanej kwoty.

W przypadku rozliczania podatku online, przekazanie 1% jest znacznie łatwiejsze. Program PIT automatycznie oblicza za Ciebie wysokość jednego procenta.

Sprawdź, jak rozliczyć PIT przez internet, a następnie pobierz program do rozliczania PIT.

W SZLACHETNEJ PACZCE już od 16 lat pomagamy tym, którzy cierpią z powodu niezawinionej biedy. Jednorazowa pomoc materialna jest dla nich impulsem do zmiany i do podjęcia walki o poprawę swojego położenia. Nie włączamy do projektu osób, które z bycia biednym uczyniły sobie sposób na wygodne życie. Twój jeden procent jest inwestycją w realną zmianę świata.

Zobacz historie osób, do których dotarła Paczka.

Pobierz na dysk
darmowy program PITY 2016

Uruchom on-line
darmowy program PITY 2016

Wyślij numer KRS
do swojej księgowej

Ksiądz Jacek o sile 1%
  • Czy moje pragnienia, nie są za wielkie w stosunku do moich sił? – zapytała Boga Św. Teresa. W końcu odkryła, że mimo swoich słabości, może być kimś ważnym dla Kościoła – jego sercem. Dla Paczki 1% też jest jak serce, które napędza nas do życia. Dodaj nam sił, byśmy mogli realizować nasze wielkie pragnienie zmieniania świata.
  • Zapraszam, wejdź do środka naszego świata. Bądź blisko - w samym sercu. Twój 1% ożywi całą organizację i wpłynie na życie tysięcy Polaków.
  • Twój 1% jest ofiarowaniem nam części Ciebie. Twojego serca, zaufania i marzenia o lepszym świecie. Do tego Cię zapraszam i chciałbym, żebyś czuł, że jesteś w centrum oddziaływania na ten świat.

  • Być może dla Ciebie ten 1% nie jest czymś takim wyjątkowym, jest tylko małą formalnością w czasie wypełniania PIT-u. Dla nas, ten mały gest, ma wielkie znaczenie. To nasze być albo nie być - jak ziemniaki dla Polaków w czasach biedy.

  • Pamiętam jak pomagałem przy wykopkach u mojej rodziny na wsi. Znam świat, w którym ziemniak był podstawą przetrwania. Dlatego dla mnie 1% na Paczkę jest tak ten ziemniak, potrzebny do przeżycia. Bez niego, nie damy sobie rady.

X
Kliknięcie w przycisk DALEJ przekieruje Cię do Twojego programu pocztowego.
Partner