Baza Rodzin ruszyła!

17.11.2012
Baza Rodzin ruszyła!
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - to nasze tegoroczne hasło
Stało się! Wczoraj o godz. 21:55, w czasie listy przebojów radiowej Trójki, ks. Jacek Stryczek i Marek Niedźwiedzki dokonali uroczystego otwarcia bazy rodzin kolejnej edycji SZLACHETNEJ PACZKI.

Od wczorajszego wieczoru strona www.szlachetnapaczka.pl nie jest już tylko stroną projektu. To miejsce, w którym każdy może poznać tysiące prawdziwych, ludzkich historii. To opowieści o smutku, niedostatku i chorobach. Jednak w tym miejscu te historie się nie kończą. Wybierając z bazy konkretną rodzinę stajemy przed ogromnym wyzwaniem i szansą na to, aby zmienić jej świat na lepsze.

Dolnośląscy Wolontariusze wykonali już ogrom pracy. Przez ostatni miesiąc pukali od drzwi do drzwi, poszukując najbardziej potrzebujących rodzin. Teraz przed wyzwaniem stoją Darczyńcy! Mamy nadzieję, że wśród Dolnoślązaków znajdzie się taka ilość Społecznych Bohaterów, która w finałowy weekend pozwoli nam dostarczyć Paczkę każdej, potrzebującej wsparcia rodzinie.

Komentarze:
Dodaj komentarz 0 Aby dodać komentarz musisz być zalogowanym użytkownkiem. Zaloguj się lub zarejestruj jeżeli nie masz jeszcze konta
Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Patroni medialni