Śląskie

 • Regionalne Centrum Wolontariatu wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ 2013 na Śląsku

 • 20 lat sukcesów BP w Polsce

  Setki tysięcy zadowolonych klientów, jakość i różnorodność oferowanych produktów i usług, wielokrotnie nagradzana marka, ponad 400 stacji – to sukces, który w ciągu ostatnich 20 lat osiągnęła firma BP w Polsce. Jest też liderem, jeśli chodzi o inwestycje społeczne. Znajduje się w pierwszej piętnastce firm w Polsce, zatrudnia ponad 3000 osób. BP w Polsce z siedzibą w Krakowie prowadzi działalność na terenie całego kraju w ramach wielu sektorów. W tym roku świętuje 20-lecie swojej obecności w Polsce.

  BP na świecie jest jedną z największych firm energetycznych. 100 tys. ludzi w ponad 100 krajach na 6 kontynentach obsługuje miliony klientów. Koncern ma na świecie ok. 22 600 stacji paliw. Produkuje 3,8 mln baryłek ropy dziennie. Firma istnieje na rynku od ponad 100 lat.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Współpraca ze SZLACHETNĄ PACZKĄ nie jest jednorazową akcją filantropijną, ale wieloletnim partnerstwem opartym na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności. Firma od roku 2008 odpowiada za transport zebranych paczek do wskazanych przez Stowarzyszenie WIOSNA magazynów dystrybucyjnych. Realizacja projektu logistycznego o tej skali, nie byłaby możliwa bez zaangażowania pracowników, przewoźników i kurierów DB Schenker Logistics.

  Dodatkowo, pracownicy z różnych oddziałów firmy, co roku biorą również czynny udział w akcji jako darczyńcy, przygotowując wybranym rodzinom paczki, angażując do zbiórki nie tylko współpracowników, ale również rodziny i klientów, dla których pracują na co dzień.

  DB Schenker Logistics kładzie nacisk na odpowiedzialność, dialog i zrównoważony rozwój. Jednym z elementów, realizowanej strategii CSR jest wspieranie dużych ogólnopolskich akcji o wymagającej logistyce, właśnie takich jak SZLACHETNA PACZKA.

  Firma systematycznie przygotowuje raporty społeczne, z którymi mogą zapoznać się wszyscy zainteresowani pod adresem www.dbschenker-csr.pl.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Udział Poczty Polskiej S.A.* w projekcie SZLACHETNA PACZKA, to oczywistość dla firmy, która dostarcza ponad 30 mln paczek w ciągu roku. Dołączamy do projektu i … zaczynamy nową pocztową tradycję. Zaangażowanie Poczty Polskiej S.A. polega na wsparciu finansowym, ale pieniądze to nie wszystko, co ofiarujemy. Całą pocztową rodziną przygotowujemy paczki dla potrzebujących. „Dobrymi Aniołami” rodzin będą zarówno pracownicy jak i Zarząd Poczty Polskiej.

  Pocztowcy, to ludzie o wielkich sercach, dla których dobroczynność jest niezwykle ważna. Bezinteresownie i hojnie wyciągają pomocną dłoń wpierając wiele szlachetnych inicjatyw społecznych, w tym dzielność Fundacji „Pocztowy Dar”.

  *Poczta Polska, to operator narodowy świadczący powszechne usługi pocztowe za pośrednictwem ok. 7 800 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma oferuje również szeroki wachlarz usług: kurierskie i transportowe, bankowe i ubezpieczeniowe, handlowe oraz z zakresu logistyki gotówki i ochrony mienia.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Dzięki firmie Tani Opał możesz ogrzać dom i wesprzeć SZLACHETNĄ PACZKĘ. Firma przekaże część zysków ze sprzedaży swoich produktów na rzecz Paczki.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Hotel Hilton Garden Inn Kraków wspiera Stowarzyszenie WIOSNA przekazując 1 PLN od każdej sprzedanej kawy w swoim Hotelu. Goście niejednokrotnie wracają na kawę nawet jeżeli nie jest to „po drodze” . W ten sposób Hotel buduje pewną relację z klientami i zarówno pracownicy jak i goście wiedzą, że robią coś dobrego.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Dzięki wsparciu Instytutu Monitorowania Mediów nie umknie nam żaden materiał telewizyjny, artykuł czy audycja o PACZCE.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Kambu Sp. z o. o. wspiera działalność Stowarzyszenia WIOSNA dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. Kolejne wspólne projekty okazały się obiecującym dialogiem o technologiach, które pomagają pomagać.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma IQ PL Sp. z o. o. wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2009 roku. Nieodpłatnie zapewnia infrastrukturę dla niezawodnego działania serwisów internetowych niezbędnych do realizacji projektu SZLACHETNA PACZKA. Wspiera nas techniczną wiedzą swoich specjalistów przy organizacji projektu.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A. ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Wiosna po raz kolejny z wielką radością i entuzjazmem wspiera ogólnopolską akcję świątecznej pomocy SZLACHETNĄ PACZKĘ poprzez udostępnienie infrastruktury technicznej umożliwiającej odbieranie i przetwarzanie wiadomości SMS Premium.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Plus tak jak SZLACHETNA PACZKA łączy miliony Polaków. Jako wiodący operator sieci komórkowych, wspiera działania Stowarzyszenia WIOSNA.

  Plus wspiera kampanię SZLACHETNEJ PACZKI udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu. Jako operator komórkowy Stowarzyszenia WIOSNA zapewnia po konkurencyjnych stawkach połączenia ze wszystkimi, którym bliskie są idee Stowarzyszenia.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu. Firma questus przygotowała wyjątkowy raport z Badań Kapitału Ludzkiego SZLACHETNEJ PACZKI 2012, który pokazujące wzrost kluczowych kompetencji na rynku pracy wśród wolontariuszy Paczki.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova". Dzięki temu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą codziennie do pracy!

  Wejdź na stronę Partnera

 • Valeo w Polsce wspiera finansowo projekty SZLACHETNA PACZKA oraz AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Pracownicy firmy aktywnie angażują się w przygotowanie paczek dla rodzin w potrzebie.

  Odwiedź stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Orange, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu. Orange wspiera akcję SZLACHETNA PACZKA i przekazuje swój dochód na jej cel.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Marcin Mioduszewski - radca prawny, dla którego spotkanie z drugim człowiekiem i praca z pasją to prawdziwy sens. Wspiera pro publico bono Stowarzyszenie WIOSNA jako Koordynator Działu Prawnego - dzieli się z nami swoją wiedzą i zamiłowaniem do prawa.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Play, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu.

  Wejdź na stronę Partnera

 • SuperVoIP jest Patronem Call Center Stowarzyszenia WIOSNA. Dzięki wsparciu firmy Tonet (dostawcy oprogramowania SuperVoIP)obniżamy koszty połączeń, a nasi konsultanci mogą rozmawiać z tysiącami osób, którym bliska jest idea SZLACHETNEJ PACZKI.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym T-Mobile i Heyah, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu, przekazując swój przychód na SZLACHETNĄ PACZKĘ.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to miejsce przyjazne SZLACHETNEJ PACZCE, w którym odbywają się szkolenia dla Koordynatorów, Trenerów oraz Liderów.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Malik wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2014 roku. Kluczowe kompetencje firmy, które rozwijane są od 40 lat sprawiają, że współpraca pomiędzy Stowarzyszeniem, a Malik nabiera kształtu ciekawej i bardzo twórczej przestrzeni do współpracy. Malik dostarcza wiedzę z zakresu realizacji strategii rozwoju pracowników, kontrolingu operacji, a także roli i funkcji klienta oraz wewnętrznej organizacji. W najbliższym czasie firma Malik i WIOSNA chcą wdrożyć i omówić strategiczny oraz operacyjny kontroling, by ukierunkować strukturę zmian wewnętrznych WIOSNY na maksymalizację rezultatów.

  Wejdź na stronę Partnera

 • ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Dzięki oprogramowaniu LEX, udostępnionemu nam przez Wolters Kluwer, nasz zespół prawny opracowując dokumenty dla WIOSNY może być spokojny o aktualność przepisów.

  Odwiedź stronę partnera

 • Social WiFi, spółka technologiczna założona w marcu 2013, nie tylko wspiera finansowo projekt SZLACHETNA PACZKA, ale również propaguje jego idee wśród swoich kontrahentów poprzez mechanizm co-brandingu

  Wejdź na stronę Partnera

 • TNS Polska jako partner badawczy Stowarzyszenia WIOSNA pomaga nam pomagać.

  TNS Polska realizuje dedykowane projekty badawcze oraz dostarcza rekomendacji, które pozwalają nam efektywnie realizować nasze projekty pomocowe.

  Wejdź na stronę Partnera

 • P2ware dostarcza rozwiązań zarówno dla procesu planowania projektu, jak i jego realizacji oraz kontroli. Umożliwia również zarządzanie budżetem. Liczymy, że dzięki jego wdrożeniu będziemy sprawniej i efektywniej zarządzać naszymi projektami. P2ware jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania projektami, programami i portfelami o światowej klasie.

  Wejdź na stronę Partnera

 • GP People jest ogólnopolskim dostawcą usług w zakresie optymalizacji kosztów zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach. Oferuje poszukującym pracę stałą i tymczasową, firmom zaś szerokie spektrum usług dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Agencja nieustannie dąży do osiągnięcia równowagi w oczekiwaniach pracowników i pracodawców budując zaufanie u obu stron. Współpraca ze SZLACHETNĄ PACZKĄ idealnie wpisuje się w system wartości reprezentowany przez GP People. Firma wspiera projekt finansowo, dzięki czemu zyskuje on szansę na dalszy rozwój.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma Controlling Systems nieodpłatnie przekazała nam licencje systemu EURECA, a jej Konsultanci w ramach wolontariatu zrealizowali prace wdrożeniowe. Dzięki nasze współpracy systemy pomocowe WIOSNY będą organizowane jeszcze sprawniej!

  Wejdź na stronę Partnera

 • Centrum EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner biznesowy, oferujący Szlachetnej Paczce przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych.

  Wejdź na stronę Partnera