Wspierają nas

Wybierz: Partner strategiczny Partner Patron
Wybierz województwo:
 • Śląskie
 • Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach

  Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach

  Regionalne Centrum Wolontariatu wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ 2013 na Śląsku

 • Ogólnopolskie
 • ActiveECO

  Dzięki ActiveEco możesz chronić środowisko i wspierać SZLACHETNĄ PACZKĘ w jednym działaniu! Jeśli oddajesz puste tusze i tonery razem z ActiveECO – firma wspiera finansowo projekt SZLACHETNEJ PACZKI.

  Wejdź na stronę Partnera

 • CC Mailer

  CC Mailer

  Firma CC Mailer wzorowo obsługuje wysyłki masowe wychodzące z WIOSNY do naszych Darczyńców, działając pro publico bono.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Hilton Garden Inn Kraków

  Hotel Hilton Garden Inn Kraków wspiera Stowarzyszenie WIOSNA przekazując 1 PLN od każdej sprzedanej kawy w swoim Hotelu. Goście niejednokrotnie wracają na kawę nawet jeżeli nie jest to „po drodze” . W ten sposób Hotel buduje pewną relację z klientami i zarówno pracownicy jak i goście wiedzą, że robią coś dobrego.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Instytut Monitorowania Mediów

  Dzięki wsparciu Instytutu Monitorowania Mediów nie umknie nam żaden materiał telewizyjny, artykuł czy audycja o PACZCE.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Kambu

  Kambu Sp. z o. o. wspiera działalność Stowarzyszenia WIOSNA dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. Kolejne wspólne projekty okazały się obiecującym dialogiem o technologiach, które pomagają pomagać.

  Wejdź na stronę Partnera

 • MOBILTEK

  Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A. ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Wiosna po raz kolejny z wielką radością i entuzjazmem wspiera ogólnopolską akcję świątecznej pomocy SZLACHETNĄ PACZKĘ poprzez udostępnienie infrastruktury technicznej umożliwiającej odbieranie i przetwarzanie wiadomości SMS Premium.

  Wejdź na stronę Partnera

 • questus

  Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu. Firma questus przygotowała wyjątkowy raport z Badań Kapitału Ludzkiego SZLACHETNEJ PACZKI 2012, który pokazujące wzrost kluczowych kompetencji na rynku pracy wśród wolontariuszy Paczki.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Soneta Sp. z o.o.

  Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova". Dzięki temu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą codziennie do pracy!

  Wejdź na stronę Partnera

 • VALEO

  Valeo w Polsce wspiera finansowo projekty SZLACHETNA PACZKA oraz AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Pracownicy firmy aktywnie angażują się w przygotowanie paczek dla rodzin w potrzebie.

  Odwiedź stronę Partnera

 • Orange

  Orange

  Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Orange, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu. Orange wspiera akcję SZLACHETNA PACZKA i przekazuje swój dochód na jej cel.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Play

  Play

  Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Play, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu.

  Wejdź na stronę Partnera

 • SuperVoIP

  SuperVoIP

  SuperVoIP umożliwia nam obniżenie kosztów połączeń z tysiącami ludzi, którym bliska jest idea SZLACHETNEJ PACZKI.

  Wejdź na stronę Partnera

 • T-Mobile

  T-Mobile

  Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym T-Mobile i Heyah, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu, przekazując swój przychód na SZLACHETNĄ PACZKĘ.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to miejsce przyjazne SZLACHETNEJ PACZCE, w którym odbywają się szkolenia dla Koordynatorów, Trenerów oraz Liderów.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera

  Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA. Wspólnie podejmujemy działania, które umożliwiają wzajemny transfer wiedzy. Nasza współpraca umożliwia także studentom Wyższej Szkoły Europejskiej zdobyć mądre doświadczenie zawodowe, poprzez staże zawodowe.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Social WiFi

  Social WiFi, spółka technologiczna założona w marcu 2013, nie tylko wspiera finansowo projekt SZLACHETNA PACZKA, ale również propaguje jego idee wśród swoich kontrahentów poprzez mechanizm co-brandingu

  Wejdź na stronę Partnera

 • TNS Polska

  TNS Polska jako partner badawczy Stowarzyszenia WIOSNA pomaga nam pomagać.

  TNS Polska realizuje dedykowane projekty badawcze oraz dostarcza rekomendacji, które pozwalają nam efektywnie realizować nasze projekty pomocowe.

  Wejdź na stronę Partnera

 • P2ware

  P2ware dostarcza rozwiązań zarówno dla procesu planowania projektu, jak i jego realizacji oraz kontroli. Umożliwia również zarządzanie budżetem. Liczymy, że dzięki jego wdrożeniu będziemy sprawniej i efektywniej zarządzać naszymi projektami. P2ware jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania projektami, programami i portfelami o światowej klasie.

  Wejdź na stronę Partnera

 • RR Donnelley

  RR Donnelley od wielu już lat dba o to, by Paczka rozwijała się i mogła działać na jeszcze większą skalę.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Marcin Mioduszewski

  Marcin Mioduszewski - radca prawny, dla którego spotkanie z drugim człowiekiem i praca z pasją to prawdziwy sens. Wspiera pro publico bono Stowarzyszenie WIOSNA jako Koordynator Działu Prawnego - dzieli się z nami swoją wiedzą i zamiłowaniem do prawa.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wolters Kluwer

  Wolters Kluwer

  Dzięki oprogramowaniu LEX, udostępnionemu nam przez Wolters Kluwer, nasz zespół prawny opracowując dokumenty dla WIOSNY może być spokojny o aktualność przepisów.

  Odwiedź stronę partnera

 • Instytut Witelon

  Instytut Witelon zajmuje się szkoleniami z zakresu rozwoju umiejętności interpersonalnych i trenerskich oraz ewaluacją projektów społecznych (w tym unijnych, szwajcarskich), jak również badaniami społecznymi. Instytut od lat wspiera firmy oraz organizacje pozarządowe w efektywnym realizowaniu ich celów. Poprzez rozwój umiejętności, tworzenie narzędzi (testów, ankiet, wywiadów, kwestionariuszy), analizę statystyczną danych - pokazuje różnorodną perspektywę działań klienta, aby mógł rozwijać swoją działalność.

  Wejdź na stronę Partnera

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Patroni medialni