Współpraca z firmamiInformacje dla mediów

Śląskie

 • 20 lat sukcesów BP w Polsce

  Setki tysięcy zadowolonych klientów, jakość i różnorodność oferowanych produktów i usług, wielokrotnie nagradzana marka, ponad 400 stacji – to sukces, który w ciągu ostatnich 20 lat osiągnęła firma BP w Polsce. Jest też liderem, jeśli chodzi o inwestycje społeczne. Znajduje się w pierwszej piętnastce firm w Polsce, zatrudnia ponad 3000 osób.

  BP od wielu lat wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ finansowo, będąc gwarantem stabilności i rozwoju projektu. Dzięki takiemu partnerstwu, wszyscy klienci stacji paliw BP mogą zamieniać punkty zebrane w ramach programu lojalnościowego PAYBACK na realną pomoc dla Paczki.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Współpraca ze SZLACHETNĄ PACZKĄ nie jest jednorazową akcją filantropijną, ale wieloletnim partnerstwem opartym na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności. Firma od roku 2008 odpowiada za transport zebranych paczek do wskazanych przez Stowarzyszenie WIOSNA magazynów dystrybucyjnych. Realizacja projektu logistycznego o tej skali, nie byłaby możliwa bez zaangażowania pracowników, przewoźników i kurierów DB Schenker Logistics.

  Dodatkowo, pracownicy z różnych oddziałów firmy, co roku biorą również czynny udział w akcji jako darczyńcy, przygotowując wybranym rodzinom paczki, angażując do zbiórki nie tylko współpracowników, ale również rodziny i klientów, dla których pracują na co dzień.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

  Wejdź na stronę Partnera

 • TNS Polska jako partner badawczy Stowarzyszenia WIOSNA pomaga nam pomagać.

  TNS Polska realizuje dedykowane projekty badawcze oraz dostarcza rekomendacji, które pozwalają nam efektywnie realizować nasze projekty pomocowe.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Hotel Hilton Garden Inn Kraków wspiera Stowarzyszenie WIOSNA przekazując 1 PLN od każdej sprzedanej kawy w swoim Hotelu. Goście niejednokrotnie wracają na kawę nawet jeżeli nie jest to „po drodze” . W ten sposób Hotel buduje pewną relację z klientami i zarówno pracownicy jak i goście wiedzą, że robią coś dobrego.

  Wejdź na stronę Partnera

 • IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla SZLACHETNEJ PACZKI. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o Paczce. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!

  Wejdź na stronę Partnera

 • Kambu Sp. z o. o. wspiera działalność Stowarzyszenia WIOSNA dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. Kolejne wspólne projekty okazały się obiecującym dialogiem o technologiach, które pomagają pomagać.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma IQ PL Sp. z o. o. wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ od 2009 roku. Nieodpłatnie zapewnia infrastrukturę dla niezawodnego działania serwisów internetowych niezbędnych do realizacji projektu SZLACHETNA PACZKA. Wspiera nas techniczną wiedzą swoich specjalistów przy organizacji projektu.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA po raz kolejny z wielką radością i entuzjazmem wspiera ogólnopolską akcję świątecznej pomocy SZLACHETNĄ PACZKĘ poprzez udostępnienie infrastruktury technicznej umożliwiającej odbieranie i przetwarzanie wiadomości SMS Premium.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu. Firma questus przygotowała wyjątkowy raport z Badań Kapitału Ludzkiego SZLACHETNEJ PACZKI 2012, który pokazujące wzrost kluczowych kompetencji na rynku pracy wśród wolontariuszy Paczki.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova". Dzięki temu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą codziennie do pracy!

  Wejdź na stronę Partnera

 • Plus tak jak SZLACHETNA PACZKA łączy miliony Polaków. Jako wiodący operator sieci komórkowych, wspiera działania Stowarzyszenia WIOSNA.

  Plus wspiera kampanię SZLACHETNEJ PACZKI udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu. Jako operator komórkowy Stowarzyszenia WIOSNA zapewnia po konkurencyjnych stawkach połączenia ze wszystkimi, którym bliskie są idee Stowarzyszenia.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Orange, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu. Orange wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ i przekazuje swój dochód na jej cel.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym Play, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu SZLACHETNA PACZKA.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Wiodący operatorzy sieci komórkowych, w tym T-Mobile i Heyah, wsparli działania Stowarzyszenia WIOSNA, udostępniając nieodpłatnie numer SMS do zbiórki pieniędzy na organizację projektu, przekazując swój przychód na SZLACHETNĄ PACZKĘ.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Marcin Mioduszewski - radca prawny, dla którego spotkanie z drugim człowiekiem i praca z pasją to prawdziwy sens. Wspiera pro publico bono Stowarzyszenie WIOSNA jako Koordynator Działu Prawnego - dzieli się z nami swoją wiedzą i zamiłowaniem do prawa.

  Wejdź na stronę Partnera

 • PricewaterhouseCoopers jest partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA.

  Zobacz stronę partnera

 • SuperVoIP jest Patronem Call Center Stowarzyszenia WIOSNA. Dzięki wsparciu firmy Tonet (dostawcy oprogramowania SuperVoIP) obniżamy koszty połączeń, a nasi konsultanci mogą rozmawiać z tysiącami osób, którym bliska jest idea SZLACHETNEJ PACZKI.

  Wejdź na stronę Partnera

 • ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.

  Wejdź na stronę Partnera

 • Loopa.eu wspiera tworzenie inteligentnych i przemyślanych rozwiązań w marketingu internetowym. W Polsce reprezentuje Omniconvert, czyli platformę, z której korzysta ponad 10 tysięcy firm z całego świata. Platforma zdobyła liczne branżowe nagrody. W SZLACHETNEJ PACZCE oraz w innych projektach realizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, Loopa.eu pomaga nam podnosić wskaźniki efektywnościowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, którym się z nami dzieli, możemy mądrzej zarządzać zmianami na naszych stronach internetowych oraz wprowadzać mechanizmy marketing automation.

  Zobacz stronę partnera

 • Platforma Omniconvert to między innymi laureat najważniejszej nagrody e-commerce w Polsce: ekomersy w kategorii Debiut Roku. Z rozwiązania korzystamy w SZLACHETNEJ PACZCE oraz w innych naszych przedsięwzięciach, dzięki czemu możemy zwiększać użyteczność stron internetowych i budować coraz lepsze doświadczenia wśród odwiedzających. Omniconvert pozwala nam przeprowadzać ankiety satysfakcji oraz dobierać trafne komunikaty i kreacje graficzne na stronach. Jednocześnie dostarcza nam zaawansowanych mechanizmów analitycznych pozwalających badać zachowania i aktywność użytkowników.

  Zobacz stronę partnera

 • Kyocera Document Solutions jako partner technologiczny wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ, dostarczając wielofunkcyjne narzędzia o najwyższym standardzie, które zapewniają pracownikom nie tylko łatwość użytkowania, ale także pozwalają na optymalizację kosztów. Maszyny dostarczane przez Kyocera Document Solutions są niezbędnym elementem każdego dnia naszej pracy.

  Wejdź na stronę partnera

 • ESKK partnerstwem ze SZLACHETNĄ PACZKĄ celebruje swoje 25-lecie. Dzięki współpracy, każda rodzina objęta wsparciem Paczki otrzyma szansę na bezpłatną naukę wybranego języka obcego na kursach online. ESKK postanowiło także docenić zaangażowanie wolontariuszy – 500 z nich otrzyma wybrany przez siebie kurs online. Firma inwestuje również w naszych pracowników fundując dla nich 15 całorocznych kursów.

  Zobacz stronę partnera