Brand
powrót

PIĘKNO, KTÓRE USZLACHETNIA

Mówią, że piękno uszlachetnia. Ponieważ każdy z nas lubi otrzymywać wyjątkowe prezenty, razem z YES przygotowaliśmy specjalny konkurs dla wszystkich przyjaciół i sympatyków SZLACHETNEJ PACZKI.

Aby wziąć udział w walce o unikatowe bony do realizacji w Salonach YES, wystarczy odwiedzić profil SZLACHETNEJ PACZKI na Facebooku i odpowiedzieć pod postem konkursowym na pytanie: Jaki najbardziej wyjątkowy prezent otrzymałeś w swoim życiu? Pamiętajcie, że prezenty nie zawsze są materialne.

Odwiedź SZLACHETNĄ PACZKĘ na Facebooku klikając TUTAJ

Autorzy trzech najbardziej ciekawych i kreatywnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni bonami podarunkowymi w wysokości: 1 miejsce – 500 zł, 2 miejsce – 300 zł, 3 miejsce – 200zł.

Konkurs rusza we wtorek (20.10.2015), na odpowiedzi czekamy do piątku (23.10.2015). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w najbliższą niedzielę (25.10.2015).

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Pokażmy innym, że piękno skryte w wyjątkowym, przygotowanym z myślą o drugiej osobie prezencie, bez względu na jego wartość materialną, uszlachetnia!

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

YES od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Odnajdując piękno w naturalności podkreśla jego czystą formę, szlachetny detal i kształt. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytycza nowe kierunki.  Jako partner Stowarzyszenia WIOSNA wspiera finansowo naszą działalność, pomagając docierać z mądrą pomocą wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.