Brand
powrót

MICROSOFT: TECHNOLOGIA WSPIERA OSIĄGANIE SUKCESÓW

Od rekordu do rekordu! Ten rok to dla nas prawdziwy kiermasz wyzwań. Nasze działania docenione zostały przez firmę Microsoft, która przekazała nam rekordowy grant o wartości 1 mln dolarów!

Profesjonalne narzędzia pracy, to podstawa funkcjonowania każdej firmy i instytucji. Stowarzyszenie WIOSNA, które już od 13 lat organizuje największy projekt pomocowy w Polsce – SZLACHETNĄ PACZKĘ, działa na coraz większą skalę. To już nie tylko jednorazowa świąteczna akcja pomocowa, ale całoroczny projekt oraz złożone i wielokierunkowe działania biznesowe.

 

Rekordowy grant

Wartość naszej działalności pomocowej doceniona została przez światowego giganta branży IT – firmę Microsoft, która przekazała nam grant w wysokości 1 005 227 dolarów w formie oprogramowania Microsoft. Grant ten pozwoli na stworzenie zintegrowanego systemu zarządzania naszą organizacją.

 

W Microsoft wierzymy, że dzięki technologii można osiągnąć niesamowite rzeczy. Każdego dnia przekazujemy znaczące kwoty na oprogramowanie dla organizacji non-profit na całym świecie. Cieszymy się, że grant w tak wysokiej kwocie trafił właśnie do Stowarzyszenia WIOSNA, ponieważ organizacja ta nieraz udowodniła, jakistotne rezultaty dla poszczególnych jednostek przynoszą ich działania. Jestem przekonany, że dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym WIOSNA będzie realizowała swoją misję jeszcze prężniej i z jeszcze lepszymi wynikami – mówi Marek Kosycarz, dyrektor odpowiedzialności społecznej w polskim oddziale Microsoft.

 

Wsparcie firmy Microsoft to również specjalna edycja Office 365, która zapewnia dostęp do zawsze aktualnejusługi w chmurze. Już teraz Stowarzyszenie WIOSNA wykorzystuje bezpłatny pakiet Office 365 podczas codziennej pracy oraz w prowadzeniu poszczególnych projektów i bieżących zadań.

Dzięki uzyskanym w ramach grantu licencjom, możemy rosnąć organizacyjnie, nie obawiając się przy tym o koszty licencji dla pracowników!

 

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Microsoft jest także liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej.