Brand
powrót

Fundacja PKO Banku Polskiego – ekspert w pomnażaniu dobra!

Stowarzyszenie WIOSNA i Fundację PKO Banku Polskiego połączyła filozofia niesienia pomocy, której fundamentem jest trwała, wielokierunkowa zmiana. Dobro procentuje – współpracując wyzwalamy w ludziach pokłady energii, która zmieniania świat z niebywałą mocą.

Fundacja PKO Banku Polskiego to wieloletni Mecenas SZLACHETNEJ PACZKI. Długofalowa współpraca rozpoczęta przez PKO Bank Polski w 2010 roku od samego początku była nastawiona na rozwój wolontariatu w Paczce. Dzięki szkoleniom współfinansowanym przez Fundację PKO Banku Polskiego, nasi SuperW nie tylko zyskują wiedzę merytoryczną na temat działania i udzielania pomocy potrzebującym rodzinom ze SZLACHETNEJ PACZKI, ale także rozwijają kompetencje cenione na rynku pracy. Wszyscy uczymy się wygrywać mądrze pomagając potrzebującym. Wspólnie z Fundacją PKO Banku Polskiego wyznajemy zasadę, że system pomnażania dobra łączy chętnych do niesienia pomocy z tymi, którzy tej pomocy potrzebują. Dlatego właśnie tak bardzo zależy nam na docenieniu wolontariuszy i ich rozwoju. Finalnie to właśnie oni docierają do najbardziej potrzebujących.

Dzięki wsparciu tego Mecenasa w ciągu 5 lat przeszkoliliśmy prawie 43 000 wolontariuszy, w tym 9 500 podczas tegorocznej edycji projektu. Z okazji 15-lecia SZLACHETNEJ PACZKI chcemy pobić kolejny rekord i dotrzeć z mądrą pomocą do ponad 20 000 potrzebujących rodzin – dzięki zaangażowaniu Fundacji PKO Banku Polskiego nasi wolontariusze dysponują wiedzą i energią, dzięki której mogą tego dokonać!

Wielowymiarowa pomoc od Fundacji PKO Banku Polskiego to również wsparcie finansowe, które umożliwia rozwój zaplecza informatycznego i logistycznego SZLACHETNEJ PACZKI i Stowarzyszenia WIOSNA. W 2014 roku PKO Bank Polski zdecydował się także zaangażować w pomoc Paczce poprzez udostępnienie systemu mobilnych płatności – aplikacji IKO.

Współpraca z Fundacją PKO Banku Polskiego to dla SZLACHENTEJ PACZKI gwarancja stabilności i rozwoju. Razem łączymy Polaków w mądrym pomaganiu i pokazujemy, że dobro procentuje.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas: firma@wiosna.org.pl