Brand
powrót

Dzieci z Akademii zainspirowały TK Maxx!

Jak połączyć mądre pomaganie z modą? To nie lada wyzwanie, z którym świetnie poradził sobie TK Maxx, produkując serię koszulek i toreb inspirowanych twórczością dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Fantazja i błyskotliwość naszych małych podopiecznych wychodzą na salony! Wszystko dzięki TK Maxx, który zdecydował się wyprodukować i udostępnić do sprzedaży limitowaną edycję t-shirtów i toreb inspirowanych twórczością dzieci z Akademii.

Jak to się stało? Wszystko to efekt zeszłorocznego konkursu „Kim chcesz zostać w przyszłości?”, zorganizowanego przez TK Maxx dla naszych małych studentów. Każdy z uczestników mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe za pomocą różnych środków wyrazu – opowiadania, zdjęcia lub filmu. Zgłoszenia konkursowe zostały przygotowane przez dzieci pod okiem ich tutorów.

Zwycięskie projekty stały się inspiracją dla artysty Dennisa Wojdy, który stworzył cztery okolicznościowe grafiki, nawiązujące bezpośrednio do prac podopiecznych programu.

Limitowana seria t-shirtów i toreb z pracami artysty będzie dostępna we wszystkich sklepach TK Maxx do 30 czerwca 2016 roku. Listę sklepów znajdziesz TUTAJ.

Akcja ta jest jednym z elementów Miesiąca Dziecka, w który bardzo mocno zaangażował się Partner Strategiczny Akademii, TK Maxx. Przez połowę maja, we wszystkich 32 sklepach sieci na terenie całej Polski, można było wziąć udział w zbiórce publicznej na rzecz Akademii. Teraz możesz odwiedzić TK Maxx i nabyć okolicznościową koszulkę lub torbę. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Akademii Przyszłości.


Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas: firma@wiosna.org.pl