Brand
powrót

TK MAXX ŚWIĘTUJE MIESIĄC DZIECKA!

Z okazji Dnia Dziecka oraz premiery charytatywnej kolekcji T-shirtów i toreb z ilustracjami Dennisa Wojdy, TK Maxx zaprosił naszych młodych studentów z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI do wspólnej zabawy.
 

Na specjalnie przygotowanej, kolorowej przestrzeni zaaranżowanej w TK Maxx przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, spotkały się dzieci z Akademii, ambasadorka charytatywnej kampanii TK Maxx – topmodelka Kamila Szczawińska oraz popularne blogerki modowe - m.in.: Style On, Fitnadfashion.pl, musthavefashion.pl, kreujesojezycie.pl. Wszystko po to, by uatrakcyjnić dzieciom z Akademii ich Święto, a dorosłym - przypomnieć o dziecięcych marzeniach.
 
Mali projektanci mody
 
Dzieci miały szansę poczuć się jak prawdziwi projektanci mody tworząc na materiałowych torbach i białych koszulkach obrazy, przedstawiające to, kim chcą zostać w przyszłości. Okazało się, że wśród naszych młodych studentów są przyszli weterynarze, piosenkarki czy kierowcy rajdowi. Ta część spotkania była też okazją do wspomnień dla dorosłych gości wydarzenia. I pomyśleć, że tak niewiele brakowało, by Kamila Szczawińska zajęła się podwodną naturą jako oceanograf.
 
TK Maxx zadbał o to, by dzieci poczuły się tego dnia naprawdę wyjątkowo. Poza malowaniem koszulek i toreb, ogromną atrakcją była również fotobudka, warsztaty plastyczne oraz zwiedzanie zaplecza sklepu. Na koniec wydarzenia, na wszystkich gości czekała pyszna pizza.
 
Kupuj w TK Maxx i pomagaj dzieciom
 
Spotkanie w TK Maxx to kolejny element akademiowego Miesiąca Dziecka. Od 1 czerwca we wszystkich sklepach naszego Partnera Strategicznego można kupić okolicznościową koszulkę lub torbę. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!
 
Dziękujemy wszystkim klientom TK Maxx za udział w zbiórce publicznej.
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas: firma@wiosna.org.pl