Brand
powrót

Pomagaj wraz z OSHEE i SZLACHETNĄ PACZKĄ

Marka OSHEE – specjalnie dla projektu SZLACHETNA PACZKA – przygotuje serię dedykowanych wód i napojów. Będą one dostępne od listopada, a ze sprzedaży każdego oznakowanego logotypem SZLACHETNEJ PACZKI produktu firma OSHEE przeznaczy 5% przychodu na wsparcie inicjatywy.

Na półkach sklepowych znajdzie się aż 5 produktów z portfolio marki, które sygnowane będą specjalną etykietą informującą o wsparciu SZLACHETNEJ PACZKI. Będzie to izotonik o smaku Red Orange oraz wody witaminowe OSHEE w czterech wariantach smakowych: HERBAL, Magnez + B6, Witaminy i minerały oraz ZERO. Dzięki temu zarówno sportowcy, dla których izotoniki są idealnym nawodnieniem podczas treningów, a także osoby dbające o uzupełnianie codziennej diety o witaminy oraz mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, będą mogły w prosty sposób pomóc przy zbiórce funduszy.

Ze sprzedaży każdego z dedykowanych produktów firma OSHEE przeznaczy 5% na konto Stowarzyszenia WIOSNA, realizującego projekt SZLACHETNA PACZKA.

- Cieszymy się, że naszą akcję wspierają firmy o tak dużym zasięgu jak OSHEE. Marka ta dociera do osób, którym często brakuje czasu na zostanie wolontariuszem, a tak dzięki rozwiązaniu zaproponowanemu przez OSHEE mogą one wspierać naszą inicjatywę podczas codziennych zakupów. Pokazujemy w ten sposób, że również tak można pomagać – komentuje współpracę Wojciech Kmiecik, Wiceprezes Stowarzyszenia WIOSNA.

Współpraca pomiędzy marką OSHEE i Stowarzyszeniem WIOSNA rozpoczęła się w ubiegłym roku. Podczas zeszłorocznej edycji OSHEE stworzyło oficjalny napój SuperW, który wspomagał wolontariuszy podczas rozwożenia paczek potrzebującym, a zysk z jego sprzedaży również zasilał konto Stowarzyszenia na rzecz projektu SZLACHETNA PACZKA.