Brand
powrót

Allegro i SZLACHETNA PACZKA łączą siły!

Allegro - lider polskiego e-commerce dołączył do grona kluczowych partnerów SZLACHETNEJ PACZKI. Dzięki współpracy powstała platforma online,  na której każdy będzie mógł w prosty sposób mądrze i skutecznie wspierać dzieci i rodziny w potrzebie. Połączenie innowacyjnej technologii od Allegro oraz bogatego doświadczenia i doskonałej znajomości obszarów polskiej biedy ze strony SZLACHETNEJ PACZKI tworzą nową jakość w pomaganiu. Z tej współpracy skorzystają również firmy, które otrzymały możliwość efektywnego zaangażowania się w działania CSR w niespotykanym dotąd na rynku modelu.

 

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek, pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI,
i Krzysztof Śpiewek Manager CSR Allegro zaprezentowali 23 października 2017 w Warszawie  absolutną nowość na rynku zaangażowania firm w projekty CSR: inicjatywę INWESTOR SPOŁECZNY.

Inwestor Społeczny to innowacyjna forma zaangażowania dla biznesu, dająca możliwość lokalnego współtworzenia rozpoznawalnego, ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA i siostrzanej AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jest to pierwsze systemowe rozwiązanie CSR-owe, które dzięki standaryzacji i optymalizacji pozwala się zaangażować firmom w 650 lokalizacjach SZLACHETNEJ PACZKI i 230 AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Poziom zaangażowania firmy jako INWESTORA SPOŁECZNEGO to jedynie 5 tys. zł. Dzięki tej darowiźnie na rzecz działania wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI we wskazanym rejonie Polski, mogą oni skutecznie działać, zapewniając pomoc potrzebującym na profesjonalnym poziomie.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie: www.inwestorspoleczny.pl ale to nie wszystko!

Więcej informacji o  naszej współpracy można zobaczyć w filmie tutaj


Od dawna marzyłem, aby połączyć siły SZLACHETNEJ PACZKI z Allegro. Wspólny projekt oparty na technologicznym potencjale tych dwóch organizacji sprawi, że jeszcze więcej osób będzie mogło zaangażować się społecznie. Chcemy pracować, by każdego dnia świat stawał się choć odrobinę lepszy.

Jacek WIOSNA Stryczek
założyciel SZLACHETNEJ PACZKI

 

Allegro jako partner wielu organizacji pożytku publicznego wiele razy udowodniło, że technologia ułatwia pomaganie. Darczyńców i potrzebujących łączymy przede wszystkim na naszej platformie Charytatywni Allegro. Ze Szlachetną Paczką łączy nas najważniejsze - lubimy ludzi. Dzięki wspólnym, innowacyjnym projektom, takim jak np. Inwestor Społeczny mamy szansę ułatwić pomaganie także innym firmom

Krzysztof Śpiewek
Manager CSR Allegro

Partner strategiczny