Brand

Podziękowania

19.06.2018
Dziękujemy firmie Rudy Consulting, która zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem należnościami, za wsparcie finansowe projektu Szlachetna Paczka.
13.04.2018
Dziękujemy firmie Valeo, wieloletniemu partnerowi Stowarzyszenia WIOSNA, za prowadzenie odpowiedzialnej społecznie działalności gospodarczej, m. in. na terenie Polski, poprzez pomnażanie finansowego wsparcia dla projektu SZLACHETNA PACZKA oraz propagowanie idei mądrego pomagania.
26.03.2018
Firma Controlling Systems Sp. z o.o. wspiera Stowarzyszenie WIOSNA poprzez utrzymanie i serwis systemu EURECA, wspomagającego proces tworzenia i rozliczania budżetu, prowadzenie controllingu, wielowymiarowych analiz oraz raportowania. Dzięki naszej współpracy systemy pomocowe WIOSNY będą organizowane jeszcze efektywniej!
21.02.2018
Dziękujemy firmie Takt Sp. z o.o., producentowi płyt CD i DVD za finansowe wsparcie dla projektu SZLACHETNA PACZKA
31.01.2018
Dziękujemy serdecznie firmie Słowianka Sp. z o.o. za zaangażowanie i wsparcie Szlachetnej Paczki poprzez przekazanie części dochodów od sprzedaży swoich produktów.
22.12.2017
Flota Iveco dowiozła Szlachetne Paczki do rodzin w całej Polsce. Finał Szlachetnej Paczki już po raz kolejny wspierał partner motoryzacyjny: Iveco. Flota aut dostawczych Iveco Daily zapewniła dostawę Paczek do 270 potrzebujących rodzin. Trasa pokonana w ramach akcji wyniosła ponad 3 700 km. Dziękujemy!
15.12.2017
Serdecznie dziękujemy firmie 3M za zorganizowanie zbiórki wśród pracowników organizacji, a także za podwojenie zebranej kwoty i przekazanie jej na cele ogólnopolskiego programu SZLACHETNA PACZKA.
23.03.2017
BNI - największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie - otworzyła przed nami świat spotkań biznesowych. Dzięki tej współpracy, nasi wolontariusze mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach grup BNI w całej Polsce, opowiadając o naszych projektach dedykowanych biznesowi, jak np. Inwestor Społeczny.
14.03.2017
Dziękujemy firmie IMAS Internatinal, Partnerowi badawczemu Stowarzyszenia WIOSNA za realizację badań komunikacji wykorzystywanej podczas kampanii SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
01.02.2017
Dziękujemy firmie networkers.pl Sp. z o.o., która użyczyła na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA sprzęt firmy Cisco Systems, a następnie opracowała skalowalną architekturę sieci i w pełni skonfigurowała sprzęt. Wszystkie prace zostały zaplanowane z taką dokładnością, że użytkownicy praktycznie nie odczuli przerw w trakcie wymiany urządzeń. Firma networkers.pl Sp. z o.o. zobowiązała się także do nieodpłatnej obsługi naszego systemu IT. Obsługa ta realizowana jest od stycznia 2016 roku.