1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05

Pobierz na dysk
darmowy program PITY 2016

Uruchom on-line
darmowy program PITY 2016

Wyślij numer KRS
do swojej księgowej

Ambasadorzy SZLACHETNEJ PACZKI

Kamil Stoch

Czasem walka z codziennością może być równie trudna, jak ta dla sportowca na najważniejszej olimpiadzie. Wierzę, że w życiu – tak jak w sporcie – wiara i wytrwałość w końcu zaowocują wygraną.

Kiedyś ciągle słyszał „masz talent, ale czegoś ci brakuje”. Dzisiaj na swoim koncie ma już dwa medale olimpijskie oraz Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata. Kolejny raz w drużynie SZLACHETNEJ PACZKI!

Jakub Błaszczykowski

Jestem rodzicem. Wyobrażam sobie jakie to uczucie, kiedy twoje dziecko czegoś potrzebuje, a ty nie możesz mu tego zapewnić. Tu uczucie bezsilności jest bardzo trudne. U mnie w domu rodzice też bardzo musieli się starać, żeby związać koniec z końcem.

Kapitan Reprezentacji Polski i piłkarz Fiorentiny, w Lidze Mistrzów Pomagania SZLACHETNEJ PACZKI wygrywa od 2011 roku!

Jerzy Dudek

To nie jest zwyczajna akcja charytatywna, ale coś znacznie większego. Zrozumiałem to, kiedy razem z Christiano, Ikerem, Pepe i całym zespołem skompletowaliśmy świąteczny prezent dla potrzebującej rodziny.

Najsłynniejszy polski bramkarz. Grał w takich klubach jak Liverpool F. C. i Real Madryt. To on namówił kolegę z szatni, Christiano Ronaldo, do przygotowania paczki dla potrzebującej rodziny z krakowskich Łagiewnik.

Daria Widawska

Mnie kiedyś bardzo pomogła „Fioła”, aktorka teatru miejskiego w Gdyni. Dzięki niej nie zostałam prawnikiem i wybrałam zawód aktora. Każdy zasługuje na takiego „anioła” na swojej drodze.

Daria to anioł. Uważa, że szczęście to coś, co zdarza się chwilami. Ją zawsze dopada przy pierwszym wiosennym słońcu. Dzieli się nim z dziećmi w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Anna Mucha

Paczka to dla mnie suma małych gestów, których na co dzień nie zauważamy. Mam pełne zaufanie do wolontariuszy, którzy chodzą, sprawdzają, szukają, naprawdę dogłębnie poznają historię tych ludzi.

Do SZLACHETNEJ PACZKI przekonała ją przyjaciółka. Od tego czasu regularnie pomaga wybranym rodzinom. W ostatniej edycji ładowała łopatą węgiel dla potrzebującej, samotnej matki.

Szymon Majewski

Chodzi o to, żeby szukać klucza do dziecka, bo w każdym jest coś wyjątkowego do odkrycia. Akademia odkrywa to bezbłędnie.

Jako dziecko „nadenergetyczne” był wielokrotnie dołowany przez zniecierpliwionych pedagogów. Żałuje, że nikt nie zdobył się na to, by pochylić się nad małym „Majeskim”. Teraz wspiera dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, które są w podobnej sytuacji.

Robert Lewandowski

Często miałem ciężkie momenty i właśnie wtedy myślałem, że nie mogę się poddać i rzucić tego, co kocham. Zacisnąłem zęby i walczyłem.

W 2014 roku został królem strzelców i wszedł do jednego z najlepszych klubów piłkarskich w Europie – Bayernu Monachium. Ale sukcesy nie przysłoniły mu tego, co najważniejsze. Od lat wspiera SZLACHETNĄ PACZKĘ i inspiruje Polaków do wygrywania.

Basia Kurdej-Szatan

Myślę, że wszyscy ludzie chcą pomagać, ale przez obecny pęd życia zapominają o tym. Trzeba jednak przypominać sobie o innych i zatrzymać się na chwilę w tym biegu!

W życiu osobistym spotkała dwóch mężczyzn o super sercach: swojego męża i tatę. Dla SZLACHETNEJ PACZKI szuka kolejnych bohaterów – SuperW.

Julia Kamińska

Jeżeli jesteście pełni zapału, macie ochotę pomagać najmłodszym tak, by w przyszłości zostali wielkimi tego świata, to zapraszam!

Jeśli ktoś podetnie ci skrzydła, to zapuść większe! - brzmi jej motto. Kiedyś sama była zakompleksioną nastolatką, dzisiaj razem z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI pomaga dzieciom poczuć się wyjątkowo.

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.