Brand
Szlachetna Paczka Lubie Ludzi
Przekaż 1% na walkę z biedą!
Przekazując 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ, pomagasz mądrze. Pomagasz najbardziej potrzebującym. Pomagasz pięknie.
KRS 0000050905

ZOBACZ, KOMU POMAGASZ
i PRZEKAŻ 1% PODATKU

Dostrzegać więcej

Andżelika ma 8 lat, mieszka z siostrą i mamą, ojciec zmarł, nie stać ich na wiele podstawowych rzeczy. Andżelika jest w dużym stopniu niewidoma. Mimo to daje przykład, jak cieszyć się życiem, jak doceniać, to co mamy, jak małe rzeczy mogą dawać wielką radość.

6 zł na dzień

Mały, drewniany dom w środku lasu. W zagrodzie ukochany koń... Wydawałoby się, że jest to wymarzone miejsce do życia. Ale dla Pana Władysława mieszkanie tam jest wyzwaniem. Ma niedowład ręki i nadciśnienie. Ciężko mu dotrzeć do lekarza, czy sklepu. Łazienki brak, podobnie jak bieżącej wody. Żyje za mniej niż 6 zł na dzień.

Matka i syn

Mieszkają na uboczu. Ich problemy zaczęły się 10 lat temu. Wtedy Pan Stanisław złamał nogę w stawie biodrowym. 6 lat później wykryto u niego raka krtani. Żyje i oddycha tylko dzięki rurce do tracheotomii wstawionej w szyję. Choć mówi niewyraźnie, ona rozumie go doskonale. Matka. Kto inny mógłby lepiej? Urodziła go, wychowała i przez całe życie prowadziła gospodarstwo. Dziś ma już 85 lat i jest schorowaną kobietą. Po odliczeniu rachunków i kosztów leczenia na życie zostaje im po 116 zł miesięcznie. To mniej niż 4 zł na dzień.

SZLACHETNA PACZKA dociera z pomocą do prawdziwej, ukrytej biedy
i wspiera tych, o których zapomniał świat.
Łączymy tysiące darczyńców, wolontariuszy i potrzebujących, by wspólnie zmieniać świat na lepsze. Pragniemy Szlachetnej Polski!

Przekazując 1% na Paczkę, pomagasz najbardziej potrzebującym.
RAZEM WALCZYMY Z BIEDĄ W POLSCE!

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k.