Etapy rekrutacji

Szlachetna Paczka rekrutacja - złożenie aplikacji

→ wybierz interesującą Cię ofertę i aplikuj przez zamieszczony w ogłoszeniu formularz oraz dołącz w nim swoje CV. Nasi rekruterzy zapoznają się z każdą aplikacją i zaproszą wybranych kandydatów na rozmowę. Jeżeli nie zakwalifikujesz się do kolejnego etapu, Twoje CV pozostanie w naszej bazie i gdy będziemy mieć ofertę dopasowaną do Twojego profilu zawodowego, poinformujemy Cię. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty, zostaw CV w naszej bazie.

 

Szlachetna Paczka rekrutacja - pierwsze spotkanie

→ podczas pierwszego spotkania poznasz rekrutera oraz pracownika działu, do którego aplikujesz. Rozmowa rekrutacyjna to dla nas spotkanie z drugim człowiekiem, dzięki któremu możemy poznać Ciebie, Twój potencjał i kompetencje, a Ty możesz dowiedzieć się więcej o naszej organizacji i oferowanym stanowisku. Najważniejsza jest dla nas szczerość i otwartość, dlatego chętnie odpowiemy też na Twoje pytania.

 

Szlachetna Paczka rekrutacja - zadania rekrutacyjne

→ po pozytywnym przejściu poprzedniego etapu, zostaniesz poproszony/a o wykonanie zadania. Na jego rozwiązanie będziesz miał/a około trzech dni roboczych. Zazwyczaj zadania wysyłamy drogą mailową, choć może się zdarzyć, że zamiast tego zaprosimy Cię do naszej siedziby na dwie godziny próbne. Wykonane przez Ciebie zadanie zostanie przeanalizowane przez specjalistę z danego obszaru.

 

Szlachetna Paczka rekrutacja - drugie spotkanie

→ na tym spotkaniu poznasz dyrektora lub menadżera działu, warunki współpracy, a po nim podejmiecie decyzję dotyczącą współpracy. Niezależnie od naszej decyzji, otrzymasz indywidualną informację zwrotną.

 

Szlachetna Paczka rekrutacja - współpraca

→ w przypadku pozytywnej decyzji, ofertę złożymy telefonicznie oraz ustalimy szczegóły dotyczące rozpoczęcia pracy. Po każdym etapie rekrutacji będziesz przez nas informowany/a o kolejnych krokach. Niezależnie od tego, czy zaprosimy Cię do następnego etapu, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

Poznaj naszych rekruterów

Beata
młodszy specjalista ds. rekrutacji

Rozmowa z kandydatem jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Szczególnie cenię sobie szczerość w relacjach i zapewniam pozytywną atmosferę podczas spotkań.

Natalia
specjalista ds. personalnych projektu SZLACHETNA PACZKA

Na każdym spotkaniu rekrutacyjnym arcyważne jest dla mnie poznanie i zrozumienie tego konkretnego człowieka, którego zaprosiłam na spotkanie. Poznanie i zrozumienie m.in. jego motywacji, tego, co jest dla niego ważne, jakie posiada umiejętności, jak chciałby swoje dotychczasowe doświadczenie wykorzystać w WIOŚNIE. Dlatego cenię sobie kandydatów, którzy nie kalkulują, co należy powiedzieć, a zamiast tego przygotowują się do spotkania uczciwie, odpowiadając przed sobą samym jak jest naprawdę.

Aleksandra
menadżer ds. HR projektu SZLACHETNA PACZKA

Spotkanie rekrutacyjne to przestrzeń, w której możesz odkryć w sobie coś nowego. U kandydatów cenię otwartość na pytania oraz podejmowanie refleksji.