Rozwój w WIOŚNIE

Ścieżki kariery

Karierę możesz zacząć na stanowisku stażysty, biorąc udział w programie stażowym WIOSNA Talentów. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższych, a jeszcze nie masz przynajmniej półrocznego doświadczenia zawodowego, to staż u nas u możliwi Ci zdobycie go! Zapewniamy Cię, że Twoimi głównymi obowiązkami nie będzie parzenie kawy, ani robienie ksero. Między innymi będziesz mógł/mogła liczyć na wsparcie opiekuna stażu, bardziej doświadczonego pracownika WIOSNY oraz ciekawe zadania.

 

asystent

Asystent

Na stanowiska asystenckie poszukujemy kandydatów z minimalnym (trzy- lub sześciomiesięcznym) doświadczeniem zawodowym, wykazujących się zainteresowaniem określoną branżą, a także proaktywnością w życiu społecznym lub w ramach działalności studenckiej.

 

młodszy specjalista

Młodszy specjalista

Praca na tym stanowisku wymaga większej samodzielności w działaniu, podstawowych umiejętności zarządzania zespołem i projektami oraz rocznego doświadczenia zawodowego. Masz też dwie możliwości przed sobą: rozwijać się w kierunku menadżerskim lub specjalistycznym.

 

koordynator

Koordynator/specjalista

W zależności od Twojej ścieżki rozwoju, możesz pracować jako koordynator danego obszaru lub jako samodzielny specjalista. Na tym poziomie wymagamy minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu oraz w konkretnej branży.

 

menadżer

Menadżer

Na tym stanowisku będziesz liderem kluczowego obszaru, Twoja odpowiedzialność wzrośnie, na pewno będziesz zarządzać zespołem oraz odpowiadać za budowanie strategii Twojego obszaru.

 

dyrektor

Dyrektor

To osoba o szerokim wachlarzu kompetencji oraz bardzo dużej odpowiedzialności i decyzyjności. Bezpośrednio przed Prezesem odpowiada za cały dział, jego rozwój oraz wyniki i osiągnięcia. Wraz z Prezesem wszyscy dyrektorzy wchodzą w skład Zarządu Operacyjnego Stowarzyszenia WIOSNA.