Finał Paczki. Relacja na żywo!

Szlachetna Paczka, 12-12-2015

Trwa weekend cudów. XV edycja Paczki dobiega końca. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Śledź relację na żywo.17.20: Wow! A tak wygląda dziś Kraków Tauron Arena. Słynny stadion Krakowa zmienia się specjalne dla SZLACHETNEJ PACZKI:


16.45: Pierwsze 1000 rodzin już otrzymało paczki! W tym roku wolontariusze Paczki dotrą z pomocą do 20 771 rodzin, czyli do 83 800 osób!

14.45: Paczki Stocha nie wytrzymały ciężaru pomocy i rozerwały kartony! Skoczek wraz z młodymi sportowcami z Klubu Sportowego Eve-nement Zakopane przygotował Szlachetną Paczkę dla małżeństwa z trójką dzieci. - Razem z żoną chcemy zaszczepić w nich chęć niesienia pomocy innym - powiedział Stoch.


14.25: Pomoc dla potrzebujących przygotowali także aktorzy serialu "Druga Szansa" (m.in. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski i Katarzyna Herman) oraz bohaterowie Klanu. - W tym roku pomagamy rodzinie pani Barbary, która samotnie wychowuje trzech synów. Parę lat temu dotknęła ich ogromna tragedia - spaliło im się całe mieszkanie. Podarowaliśmy im łóżka piętrowe i akwarium, o którym marzyli synowie Pani Barbary - mówili serialowa Grażynka i Jerzy (Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Andrzej Grabarczyk). Aktorzy życzyli chłopcom samych sukcesów, mnóstwa medali, i wytrwałej walki o swoje marzenia.


14.00: 11-letni Olek marzy, żeby ludzie na świecie byliby bezpieczni, nie było wojen czy głodów, w przyszłości chciałby zostać YouTuberem. To dziecko wciąż czeka, żeby rozpocząć naukę w Akademii Przyszłości, czyli siostrzanym projekcie Szlachetnej Paczki, w którym dzieci uczą się wygrywać.  Możesz ufundować indeks dla Olka. Kliknij!

13.30: Liczba darczyńców przygotowujących mądrą pomoc od 2001 do 2014 roku to: 700 480. Ile będzie w tym roku? Liczymy tutaj. Sprawdź!

13.20: 59 693 - to liczba wolontariuszy zaangażowanych we wszystkie edycje Szlachetnej Paczki od 2001 roku. W tym roku najbardziej potrzebującym pomaga niemal 13 000 SuperW!

13.10: Ta edycja jest naprawdę wyjątkowa. Do siostrzanego projektu Szlachetnej Paczki - Akademii Przyszłości dołączył siedmiokrotny olimpijczyk i sześciokrotny medalista mistrzostw świata - Noriaki Kasai. Do udziału w projekcie namówił go nasz mistrz olimpijski - Kamil Stoch.

12.55: Papież przygotował paczkę dla sześcioosobowej rodziny, w której wychowują się Oliwia, Oliwier, Ksawery i Gabriela. Znaleźli się w trudnej sytuacji, kiedy ich tata uległ wypadkowi w pracy - doznał zmiażdżenia kości miednicy i przez 3 miesiące nie mógł wstać z łóżka. Papież podarował rodzinie artykuły spożywcze i środki czystości oraz ciepłą odzież i buty na zimę dla dzieci. - Kiedy się dowiedziałam, że paczkę dla rodziny, którą się opiekuję przygotował sam papież, nie mogłam w to uwierzyć. To dla nas ogromne wyróżnienie - mówi Marlena, wolontariuszka Paczki.

12.50:  Papieżowi bardzo spodobała się ta forma pomocy, dlatego już po raz drugi wspiera Szlachetną Paczkę. Chodzi o to, żeby pomagać ludziom potrzebującym wychodzić z biedy tak, aby ten ich sukces był trwały i sami mogli stanąć na nogi. Światu bardzo potrzebna jest taka solidarność - powiedział nuncjusz apostolski w Polsce arcybiskup Celestino Migliore, który przekazał paczkę od papieża Franciszka. Zobacz >>

12.43: Do akcji włączył się też papież Franciszek. Zobacz >>

13.30: Liczba darczyńców przygotowujących mądrą pomoc od 2001 do 2014 roku to: 700 480.  Ile będzie w tym roku? Liczymy tutaj. Sprawdź!

13.20: 59 693 - to liczba wolontariuszy zaangażowanych we wszystkie edycje Szlachetnej Paczki od 2001 roku. W tym roku najbardziej potrzebującym pomaga niemal 13 000 SuperW!
>
12.35 Paczka spełnia nawet najbardziej nietypowe marzenia. W Wodzisławiu jeden z darczyńców dostarczył dla rodziny... byka.

12.20: Opancerzonym rosomakiem dotarły do rodzin paczki przygotowane przez Wojsko Polskie. Żołnierze 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej przygotowali pomoc dla rodziny z Sulęcina.

12.15 Wiadomość od darczyńców: Pakowanie trwało do pierwszej w nocy, zmęczeni, ale szczęśliwi i jednocześnie mocno podekscytowani dostarczeniem paczek. Trzy rodziny pewnie już czekają od wczoraj, może dzieci wyglądają przez okno? Może rodzicom trzęsą się ręce przy porannej kawie? My też czekamy na to spotkanie! Paczki policzone: dla starszej pani 6, dla jednej rodzin - 39 kartonów, meble i choinka, dla drugiej rodziny - 51 kartonów i dwie tony węgla.

12.10: W Szlachetnej Paczce chodzi o danie rodzinom impulsu do zmiany życia. Oto historia z Białegostoku: "Jestem w Paczce, zostałam liderką rejonu Białystok-Centrum. Ale moje życie splotło się ze Szlachetną Paczką znacznie wcześniej. I to splotło się bardzo mocno. Dzisiaj ja pomagam rodzinom. Kilka lat temu byłam po drugiej stronie - sama otrzymałam paczkę".

12.04: Policjanci przygotowali podarunki dla dwóch rodzin z Bochni i zawieźli je do magazynu radiowozami.

11.55: Paczka ogarnęła całą Polskę. Darczyńcami została też Komenda Wojewódzka Małopolskiej Policji.

11.50: Przygotowywanie Szlachetnej Paczki to już w wielu społecznościach tradycja. Robią je całe rodziny, grupy przyjaciół, szkoły, firmy, instytucje publiczne. W zeszłym roku jedną paczkę przygotowywało średnio 36 osób!


11.34: To jubileuszowa edycja Szlachetnej Paczki. Zatem jak świętować, to koniecznie z piosenką. Zobaczcie, co nagrali dla Paczki znani artyści kabaretowi: Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus:

11.30: Już w niedzielę na stronach portalu Interia opublikowany zostanie obszerny wywiad z siostrami Radwańskimi dotyczący ich udziału w tegorocznej Paczce.
11.10: W tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki aktywnie włączyły się -  już po raz piąty -  Agnieszka i Urszula Radwańskie.

10.58: Paczkę do warszawskiego magazynu dostarczyli już aktorzy z serialu "Klan".


10.48: Pierwsi SuperW, czyli wolontariusze Paczki  już wyruszyli z prezentami do rodzin.

10.42: W magazynie zastępczym przybywa paczek. Darczyńcy od rana przywożą pięknie zapakowane prezenty.

10.35: Zobacz, jak Paczkę przygotowywał Robert Lewandowski:


10.30:  Do akcji dołączyli w tym roku m.in. prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą, Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej z Robertem Lewandowskim na czele, Kamil Stoch, Tomasz Majewski, Anita Włodarczyk, siostry Radwańskie, Noriaki Kasai i wiele innych gwiazd, które zachęcały do wspierania tego projektu.

10.25: Finał Paczki to czas wielkich wzruszeń, niecodziennych spotkań, rozmów i emocji, a dla niektórych - najważniejsze dwa dni w roku.

10.20: W tym roku pomoc dotrze niemal do 21 000 rodzin!

10.15:  W sobotę i w niedzielę tysiące darczyńców z całej Polski dostarczą paczki do magazynów Szlachetnej Paczki. To właśnie stąd wolontariusze zawiozą je do potrzebujących rodzin.


Piątek, 11.12.2015
23.30: Z internetowej bazy rodzin zostaje wybrana ostatnia rodzina w potrzebie!
Do udanego finału brakuje, by każde dziecko znalazło swojego darczyńcę. Możesz sprawić, że kolejny mały człowiek poczuje się wyjątkowo. Wybierz dziecko!
<

STUDNIÓWKA PACZKI I AKADEMII JUŻ 12 WRZEŚNIA!

Czytaj więcej

LIDERZE WOLONTARIUSZY! CZEKAMY NA CIEBIE!

Czytaj więcej

6 dowodów na to, że wolontariat daje pracę

Czytaj więcej

Wolontariat jako SuperW sprawi, że 2+2=5

Czytaj więcej

Liderze! Czekamy na Ciebie!

Czytaj więcej

Zostań SuperW! Ruszyła rekrutacja do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Czytaj więcej

Wolontariusze-specjaliści poszukiwani!

Czytaj więcej

13 czerwca PACZKA zmieni oblicze

Czytaj więcej

Wystartowała Kampania Liderów

Czytaj więcej

Jak nauczyć się angielskiego w jeden wieczór?

Czytaj więcej

Pomoc prawna, lekarska, biznesowa. To dzieje się teraz!

Czytaj więcej

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA 2017: ostatnia szansa, by zostać Liderem!

Czytaj więcej

5 najlepszych filmów Paczki z 2016 roku

Czytaj więcej

Gala jak spotkanie rodziny pełnej ideałów

Czytaj więcej

SUKCES I KONGRESU SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

Zobacz najlepiej licytujące się dzieło SZTUKI TERAZ

Czytaj więcej

SZTUKA TERAZ - zostały 3 dni!

Czytaj więcej

W tym roku połączyliśmy 750 970 osób!

Czytaj więcej

15 NIESAMOWITYCH HISTORII, DZIĘKI KTÓRYM DZIŚ ŚWIAT STAŁ SIĘ PIĘKNIEJSZY

Czytaj więcej

Trwa Finał Paczki. Relacja na żywo!

Czytaj więcej

Pierwszy taki finał w Internecie!

Czytaj więcej

Finał Paczki już 10-11 grudnia!

Czytaj więcej

SKOCZKOWIE WSPARLI SZLACHETNĄ PACZKĘ!

Czytaj więcej

Co zachwyciło Grzegorza Krychowiaka?

Czytaj więcej

Rodziny wciąż czekają na Twoją pomoc!

Czytaj więcej

NOWATORSKA FORMA POMAGANIA W BIZNESIE

Czytaj więcej

RAPORT O BIEDZIE W POLSCE BIJE NA ALARM

Czytaj więcej

Krychowiak wybrał: Adaś i Karolinka!

Czytaj więcej

Moda na Polskę – Moda na Pomaganie

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco podczas Finału Paczki

Czytaj więcej

Siostry Radwańskie 6. raz w Paczce

Czytaj więcej

Pan Prezydent Andrzej Duda: Pomoc to czasem zwykłe spotkanie

Czytaj więcej

Para Prezydencka przygotowała SZLACHETNĄ PACZKĘ

Czytaj więcej

SZLACHETNA PACZKA przekroczyła ocean

Czytaj więcej

Prezydent Andrzej Duda popiera AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI

Czytaj więcej

SZLACHETNA RYWALIZACJA OLIMPIJCZYKÓW

Czytaj więcej

Otwieramy magazyny zastępcze!

Czytaj więcej

MARSZE PACZKI W 16 MIASTACH!

Czytaj więcej

Robert Lewandowski: Paczka to dobro, które idzie dalej

Czytaj więcej

KONIEC ERY DOROBKIEWICZÓW – RUSZA XVI EDYCJA SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

Wernisaż SZTUKI TERAZ w Muzeum Narodowym

Czytaj więcej

SZTUKA TERAZ – pięknem można zmieniać świat

Czytaj więcej

Rusza XVI edycja SZLACHETNEJ PACZKI

Czytaj więcej

Moda na Polskę

Czytaj więcej

Zostań Reporterem SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

3, 2, 1… Gotowy na start Paczki?

Czytaj więcej

Niepełnosprawni aktywni z WIOSNĄ

Czytaj więcej

Wystartowała XIV edycja AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Czytaj więcej

Jak zgłosić rodzinę do SZLACHETNEJ PACZKI?

Czytaj więcej

Sacrum Profanum - z miłości do sztuki i ludzi

Czytaj więcej

Życie bez ograniczeń - inspiruj się i pomagaj

Czytaj więcej

Historyczny wyczyn Natalii Partyki

Czytaj więcej

Nie przegap: Studniówka Paczki i Akademii już 6 września!

Czytaj więcej

Halo Polska! Ostatnia szansa, by zostać liderem!

Czytaj więcej

NOWY PROJEKT DLA MIŁOŚNIKÓW SZTUKI!

Czytaj więcej

REKRUTACJA LIDERÓW POTRWA TYDZIEŃ DŁUŻEJ!

Czytaj więcej

Walkę w najważniejszych zawodach dedykują PACZCE!

Czytaj więcej

Kolarze jadą dla potrzebujących!

Czytaj więcej

Wylądowaliśmy na Planecie Sukces! Koniec XIII edycji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Czytaj więcej

Nasz Mecenas Dobroczyńcą Roku!

Czytaj więcej

Dzieci wzięły udział w niezwykłym biegu! #miesiąc dziecka

Czytaj więcej

Honorowe Godło „Teraz Polska” dla SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

PRESTIŻOWY TYTUŁ SPOŁECZNEJ KAMPANII ROKU DLA PACZKI!

Czytaj więcej

RUSZYŁ NARODOWY PROGRAM WYGRYWANIA

Czytaj więcej

Ks. Stryczek Małopolaninem Roku 2015!

Czytaj więcej

Majewski, Mucha, Wellman w nowym spocie SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

Projekt Violi Piekut na Twoim ślubie w szczytnym celu!

Czytaj więcej

Wygrała znane show, nagrodę przekazuje naszym podopiecznym!

Czytaj więcej

Prosto z serca – te życzenia wzruszają do łez

Czytaj więcej

Wielkanoc jak randka – poznaj życzenia ks. Jacka

Czytaj więcej

Żeby żyć #4 Spotkanie

Czytaj więcej

SZLACHETNA PACZKA połączyła siły z Krakowskim Biurem Festiwalowym!

Czytaj więcej

ŻEBY ŻYĆ: #3 WYSIŁEK

Czytaj więcej

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA za nami – padł rekord

Czytaj więcej

ŻEBY ŻYĆ: #2 DROGA

Czytaj więcej

Królowa polskich imprez: Kobieta ma być twarda!

Czytaj więcej

ŻEBY ŻYĆ – RUSZA WIELKOPOSTNY CYKL KS. JACKA

Czytaj więcej

Idźcie na całość! Ostatni odcinek #LepiejKochaj

Czytaj więcej

Ile kobieta i facet mogą ze sobą wytrzymać? #LepiejKochaj

Czytaj więcej

#LepiejKochaj – rusza cykl o miłości ks. Jacka

Czytaj więcej

6 dowodów na to, że Paczka działa cały rok

Czytaj więcej

Pragniesz przygody i mocnych doświadczeń? Poznaj kolejny pomysł ks. Jacka!

Czytaj więcej

Hurra – wszystkie dzieci wybrane!

Czytaj więcej

Co dziesiąte dziecko w Polsce żyje w skrajnym ubóstwie

Czytaj więcej

Wielkie zaskoczenie Przemka Babiarza

Czytaj więcej

Takiej Gali jeszcze nie było!

Czytaj więcej

Życzą Paczce, by przestała istnieć!

Czytaj więcej

Ostatnie dni rekrutacji na liderów EDK!

Czytaj więcej

Nasi przyjaciele nagrodzeni w konkursie "Gwiazdy Dobroczynności"!

Czytaj więcej

26 milionów Polaków zna SZLACHETNĄ PACZKĘ!

Czytaj więcej

Prezydent Duda i ks. Stryczek: O czym rozmawiali w Pałacu Prezydenckim?

Czytaj więcej

Sukces! Rekrutacja do PACZKI Prawników zakończona

Czytaj więcej

Gala Paczki 2015 – jak świętowaliśmy w zeszłym roku?

Czytaj więcej

Ks. Jacek: Nie róbcie postanowień noworocznych!

Czytaj więcej

Halina Frąckowiak opowiedziała nam o swoich Świętach

Czytaj więcej

Świąteczny apel Ks. Jacka: koniec szopki!

Czytaj więcej

Natalia Kukulska wystąpi na Gali Paczki!

Czytaj więcej

Gwiazdy składają nam wyjątkowe życzenia!

Czytaj więcej

Koncert kolęd dla SZLACHETNEJ PACZKI

Czytaj więcej

Policja w biurze SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

Robert Lewandowski zrobił to dla SZLACHETNEJ PACZKI

Czytaj więcej

Ks. Jacek w najnowszym "Ziarnie"

Czytaj więcej

Walczymy o ostatnie dzieci! Jeszcze około 40 z nich nie ma Darczyńców

Czytaj więcej

Jeszcze nigdy nie było TAKIEGO upominku!

Czytaj więcej

Zagrają dla SZLACHETNEJ PACZKI!

Czytaj więcej

Rekord SZLACHETNEJ PACZKI 2015

Czytaj więcej

Wystartowała SZLACHETNA FALA!

Czytaj więcej

Co się stało z Paczką Stocha?!

Czytaj więcej

Papież Franciszek już pomógł rodzinie!

Czytaj więcej

WOW! Wszystkie rodziny mają swojego darczyńcę!

Czytaj więcej

Kożuchowska, Królikowski, Domagała pakowali razem!

Czytaj więcej

Żołnierze i MEN – mobilizacja sił

Czytaj więcej

Noriaki Kasai pomógł dziecku w ramach Paczki!

Czytaj więcej

Raport o biedzie trafił w ręce Prezydenta!

Czytaj więcej

Para Prezydencka przygotowała SZLACHETNĄ PACZKĘ

Czytaj więcej

Najpopularniejsi blogerzy przemówili... głosem dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Czytaj więcej

Nietypowa rola Kamila Stocha!

Czytaj więcej

Aplikacja MOJA PACZKA

Czytaj więcej

The Voice of Poland: Iwaneczko dedykuje swoje zwycięstwo!

Czytaj więcej

MISTRZOWIE SPORTU ZAKOCHANI W PACZCE!

Czytaj więcej

Wyjawiamy prawdę: te filmy nigdy nie powstaną!

Czytaj więcej

Mieszkam za granicą. Jak mogę się zaangażować?

Czytaj więcej

Pierwszym Darczyńcą w tym roku została...

Czytaj więcej

Medal za Waleczność

Czytaj więcej

Lewandowski, Radwańska, Stoch. A teraz robi to…

Czytaj więcej

Czym nas zaskoczy SZLACHETNA PACZKA w tym roku?

Czytaj więcej

Jak wyglądało pierwsze paczkowe logo?

Czytaj więcej

Najlepsze spoty reklamowe Paczki!

Czytaj więcej

Cristiano Ronaldo przyłapany na…

Czytaj więcej

Rozpoczyna się nowy cykl spotkań z ks. Jackiem!

Czytaj więcej

Nawet Papież Franciszek zrobił Paczkę!

Czytaj więcej

To już 15 lat mądrej pomocy!

Czytaj więcej

Dziecko z bidula. Nic z niego nie będzie?

Czytaj więcej

Niemożliwe! Zrobili to z mistrzem świata!

Czytaj więcej

STATUETKA HUMAN CAPITAL AWARDS JEST NASZA!

Czytaj więcej

Nawet referendum nie zmieni tyle co oni!

Czytaj więcej

Co przekazał Lewandowski Paczce? Niemożliwe!

Czytaj więcej

Film Spring Open - robi się gorąco!

Czytaj więcej

Najlepszy bloger znowu z Paczką!

Czytaj więcej

Zrobili to jako pierwsi w Polsce!

Czytaj więcej

Zatańczyli poloneza w całej Polsce!

Czytaj więcej

Błogosławieństwo młodej pary - 6 kroków do spotkania z Papieżem Franciszkiem!

Czytaj więcej

„Pieniądze w świetle Ewangelii” polecane przez ekspertów THINK TANK

Czytaj więcej

Jeżeli ślub, to Ślub Pełen Miłości!

Czytaj więcej

Ten happening miał siłę rażenia!

Czytaj więcej

Ks. Stryczek: Przedsiębiorco, zamknij firmę!

Czytaj więcej

Wystartowała Kampania WALKI Z BIEDĄ!

Czytaj więcej

PRotony 2015: Paczka wygrywa podwójnie!

Czytaj więcej

Pierwszy raz tak odważnie o pieniądzach!

Czytaj więcej

Co słychać u rodziny, dla której Anna Mucha pakowała węgiel?

Czytaj więcej

Jak się skończy ta bajka?

Czytaj więcej

Bestseller księdza Jacka już w sklepie WIOSNY!

Czytaj więcej

Wlazły najlepszym sportowcem świata w 2014 roku!

Czytaj więcej

Na Bracką przyszła WIOSNA

Czytaj więcej

Ksiądz Jacek napisał pierwszą książkę

Czytaj więcej

Ks. Jacek Stryczek pierwszym laureatem nagrody im. Władysława Stasiaka

Czytaj więcej

Ks. Stryczek Gentlemanem Roku!

Czytaj więcej

Po latach przerwy wracają na rynek pracy!

Czytaj więcej

Dudek przekazał medal rodzinie z Krakowa!

Czytaj więcej

Dzięki kobietom wiem, czym jest piękno

Czytaj więcej

Faceci o kobietach: Bez was byśmy zwariowali!

Czytaj więcej

Jeden, a może aż jeden?

Czytaj więcej

EKSTREMALNY KSIĄDZ - nowy pomysł ks. Stryczka

Czytaj więcej

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek: Warto być ciągle zakochanym!

Czytaj więcej

Kurdej-Szatan i Babiarz wśród najlepszych!

Czytaj więcej

Czy na pewno powinniśmy unikać porażek?

Czytaj więcej

15 lat walki z biedą!

Czytaj więcej

Jacek WIOSNA Stryczek: Uczę ludzi jak posiadać

Czytaj więcej

Gala Paczki już za nami!

Czytaj więcej

Kamil Stoch Mistrzem Sportu!

Czytaj więcej

Zmienianie świata? Robię to codziennie!

Czytaj więcej

Koncert Kolęd już w Wigilię!

Czytaj więcej

Afromental i Enej życzą potrzebującym, Jankes egoistom, a zespół Piersi – sobie!

Czytaj więcej

Świąteczny beach Księdza Stryczka

Czytaj więcej

Rodziny SZLACHETNEJ PACZKI otrzymały pomoc prawną

Czytaj więcej

SZLACHETNA PACZKA znów połączyła Polaków!

Czytaj więcej

Paczka Papieża - relacja znanego blogera

Czytaj więcej

Błaszczykowski znowu z Paczką

Czytaj więcej

Ksiądz Stryczek odwiedził rodzinę

Czytaj więcej

Aktorzy serialu KLAN: Paczka to tradycja

Czytaj więcej

Kardynał Dziwisz dzień przed Finałem

Czytaj więcej

Weekend cudów w magazynach medialnych!

Czytaj więcej

Nie zdążyłeś zrobić Paczki?

Czytaj więcej

Para Prezydencka znowu z Paczką

Czytaj więcej

Lewandowscy wybrali rodzinę

Czytaj więcej

Siostry Radwańskie dla Paczki!

Czytaj więcej

Czekasz? Nie czekaj! – ambient SZLACHETNEJ PACZKI&MRUFKI

Czytaj więcej

Zrobili to z księdzem i są zadowoleni

Czytaj więcej

Kurdej-Szatan, Kamińska i aktorzy Teatru Komedia dla SZLACHETNEJ PACZKI

Czytaj więcej

Kamil Stoch oddaje kask

Czytaj więcej

Paczka otworzyła magazyny zastępcze!

Czytaj więcej

SZLACHETNA PACZKA 2014 WYSTARTOWAŁA!

Czytaj więcej

Anna Mucha z łopatą

Czytaj więcej

Teraz w Paczce możesz pomagać na trzy sposoby

Czytaj więcej

Stoch, blogerzy w pudle i koloratka – czym zaskoczy Paczka?

Czytaj więcej

Polska oszalała na punkcie Paczki!

Czytaj więcej

Wyniki SZLACHETNEJ PACZKI 2012

Czytaj więcej

Flaga Polski dla SZLACHETNEJ PACZKI

Czytaj więcej

Idealiści zdobyli krakowski Rynek!

Czytaj więcej

>