Brand

Projekt Violi Piekut na Twoim ślubie w szczytnym celu!

Receptą Violi Piekut na piękno w dniu ślubu jest dobrze dobrana suknia i piękno wewnętrzne, które promieniuje na innych.  Dlatego słynna projektantka zaangażowała się w projekt ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI i zaprojektowała dla Was całkowicie darmową, unikalną skarbonkę.

- Ślub to coś więcej niż tylko formalność. To święto miłości i cudowna okazja do podzielenia się nią z ludźmi, którzy bardzo jej potrzebują. Dlatego zaangażowałam się w ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI i serdecznie zapraszam do tego projektu wszystkie pary młode – mówi Viola Piekut – jedna z najznakomitszych projektantek sukien ślubnych w Polsce.

Zaskocz gości pięknem Waszego uczucia. Odkryj Ślub Pełen Miłości >>

Para przystępująca do ŚLUBU PEŁNEGO MIŁOŚCI otrzymuje całkowicie bezpłatne eleganckie wizytówki z opisem projektu, które może dołączyć do ślubnych zaproszeń, a także puszkę na datki stworzoną specjalnie przez Violę Piekut.

Obejrzyj rozmowę z Violą Piekut:

 


 

Jak mówi projektantka, jednym z najważniejszych marzeń kobiet dotyczących ślubu, jest bycie wyjątkowo piękną. Jak je spełnić? - Wszystkim moim klientkom powtarzam, że idealna suknia to taka, w której czujemy się sobą. Dla mnie najistotniejsze jest to, żeby suknia była kobieca, przykrywała wszystkie mankamenty figury i odkrywała to, co najpiękniejsze - podkreśla projektantka.

Jednak idealna kreacja to nie wszystko. Receptą Violi Piekut na piękno w dniu ślubu jest nie tylko dobrze dobrana suknia, ale przede wszystkim dobro wewnętrzne, które promieniuje na innych. To dlatego słynna projektantka wsparła ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI.

 

Ślub pełen miłości

Ślub Pełen Miłości to wyjątkowy projekt dla zakochanych par młodych.

Pięknie zamienia marzenie o wielkiej miłości na gest, który zmienia życie potrzebujących.

Dowiedz się więcej: www.slubpelenmilosci.pl