Brand

Nasz Mecenas Dobroczyńcą Roku!

To, że pomaganie ma największą moc, gdy działa się razem wiemy nie od dziś! Mamy na to kolejne potwierdzenie. Właściciel marki Milka i nasz Mecenas, firma Mondelez Poland, został laureatem prestiżowego konkursu – Dobroczyńca Roku 2016, w kategorii projekt społeczny!

8 czerwca  Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce po raz dziewiętnasty wręczyła coroczne nagrody Dobroczyńca Roku. Konkurs promuje odpowiedzialność społeczną małych i dużych firm, dla których dobro jest znakiem firmowym. Kapituła wyłoniła troje finalistów, a spośród nich internauci wybrali jednego laureata. W kategorii „Projekt społeczny” zwyciężyła firma Mondelez Poland, za projekt współpracy Milki ze SZLACHETNĄ PACZKĄ.
Naszą wspólną nagrodę dumnie odebrała Urszula Czerniawska - brand manager Milki.


Szlachetni i delikatni

Już od 2014 roku Milka i SZLACHETNA PACZKA razem inspirują Polaków do pomagania. Dzięki kupowaniu słodkich produktów Milki, pomaganie rodzinom w potrzebie stało się jeszcze łatwiejsze. Nasza wspólna akcja zainspirowała też setki internautów do publikacji zdjęć z hasztagiem #fioletowapaczka.


Mondalez Polska - gratulujemy i dziękujemy za wspólne udowadnianie, że szlachetność Paczki i delikatność Milki idealnie do siebie pasują!

 

 

Znów jesteśmy dumni!

Tytuł Dobroczyńca Roku 2016 dla naszego mecenasa to kolejny dowód na to, że z Paczką warto współpracować. W ostatnim czasie otrzymaliśmy również Honorowe Godło prestiżowego konkursu “Teraz Polska” oraz tytuł Kampanii Społecznej Roku 2015. Rozpiera nas duma i radość, że razem z naszymi partnerami możemy osiągać coraz wyższe szczyty, a nasze współprace doceniane są przez wybitnych specjalistów z branży!

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas: firma@wiosna.org.pl