Brand

Historyczny wyczyn Natalii Partyki

Natalia Partyka zdobyła złoty medal w finale turnieju tenisa stołowego na igrzyskach paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Polka wygrała już po raz czwarty z rzędu! O swojej drodze do zwycięstwa opowiedziała nam w osobistym wywiadzie.

Natalia ma dopiero 27 lat, debiutowała w 2000 roku na Igrzyskach w Sydney, mając zaledwie 11 lat i będąc najmłodszą zawodniczką na całym wydarzeniu. Pierwsze złoto zdobyła cztery lata temu, zostając najmłodszą tenisistką stołową, która tego dokonała.

Zapytaliśmy Natalię o jej przepis na sukces. – Chyba nie znam murowanego przepisu na sukces. Najważniejsza jest ciężka praca i zaangażowanie. Myślę, że to jedyna droga na szczyt i jestem pewna, że warto nią pójść. Staram się wykonywać swoje zadania na 100%. Mam pewność, że nigdy nie wolno się załamywać, bo wszystko jest w naszych rękach.

Jak podkreśla Medalistka, ten sam duch walki potrzebny jest rodzinom w potrzebie, które na co dzień zmagają się walczą z przeciwnościami:  – Mimo tych przeciwności, trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że los się odwróci. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do nas rękę i pomoże.

Natalia od lat angażuje się w SZLACHETNĄ PACZKĘ i przygotowuje pomoc dla ubogich. Przekazała nam także swój osobisty Symbol Zwycięstwa – rakietkę, którą wygrała złoto na Igrzyskach paraolimpijskich w Londynie. Chce inspirować innych do walki o swoje życie.

Obejrzyj rozmowę z Natalią Partyką i dowiedz się, jaka kartka wisiała nad jej łóżkiem:

 

 

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Zgłoś się już dziś: www.superw.pl