Brand

SUKCES I KONGRESU SZLACHETNEJ PACZKI!

Rozpaliliśmy Centrum Kongresowe ICE do czerwoności nowatorskimi pomysłami biznesowymi! 16 wybitnych prelegentów, setki osób na publiczności i nowe, wartościowe kontakty. Tego spotkania, nie da się zapomnieć.

 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a
 • a

„Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu” – pod tym hasłem odbyła się pierwsza edycja Kongresu z cyklu „Duchowo, genialnie, globalnie”. Wydarzenie miało miejsce 20 stycznia w krakowskim Centrum Kongresowym ICE, wzięło z nim udział blisko 400 osób! Twitter wrzał – Kongres znalazł się na drugim miejscu w trendach dnia.

Kongres skierowany był do wszystkich, którzy szukają inspiracji do rozwoju – zarówno tych, którzy prowadzą swój biznes, jak i tych, którzy dopiero mają to w planach.

WYBITNI EKSPERCI I BLOGERZY W JEDNYM MIEJSCU

3 panele dyskusyjne i 16 prelegentów. W jednym miejscu spotkali się wybitni eksperci – z różnych branż, ale o tych samych wartościach. To ludzie, którzy tworzą trendy w swoich obszarach i sprawiają, że podąża za nimi cały rynek – w Polsce, a nawet zagranicą. A wśród nich specjaliści z Facebooka, 3M, Uniwersytetu Harvarda, National Geographic Learning i Kantar TNS, ale też ks. Jacek WIOSNA Stryczek i najpopularniejsi w Polsce twórcy internetowi: Szafrański, Markowicz, Kruczkowski.

PO CO MÓWIĆ DO ZEGARKA

 

Michał Śliwiński, guru produktywności, twórca popularnej na całym świecie aplikacji do zarządzania Nozbe, podzielił się swoim doświadczeniem w organizacji pracy, tak by cieszyła, a jednocześnie pozwalała zarabiać więcej i lepiej. Michał zdradził wiele praktycznych rad na temat organizacji pracy.
– Ostatnio mówię do zegarka, a on to zapisuje w odpowiednim miejscu. Pomysły trzeba zapisywać, bo szybko ulatują – radził.

 

POMYSŁY, KTÓRE WYWOŁUJĄ REWOLUCJĘ

O skuteczności w oszczędzaniu opowiedział wiele Michał Szafrański, najbardziej znany bloger finansowy w Polsce, autor bestsellerowej książki „Finansowy Ninja”, którą wydał własnym sumptem. Dzięki temu zarobił na niej ponad milion złotych. Michał dzieli się swoimi oryginalnymi spostrzeżeniami na swoim blogu jakoszczedzacpieniadze.pl, ale uczestnicy Kongresu usłyszeli znacznie więcej szczegółowych, konkretnych porad, które mogą wywołać rewolucję w ich życiu prywatnym i zawodowym.

SPÓJNIE I GLOBALNIE

Aga Osytek udowodniła, że biznes odpowiedzialny społecznie to nie puste słowa bez pokrycia w realiach. To ona reprezentowała Polskę w Nowym Jorku w Finale super prestiżowego programu The Venture, który odkrywa najlepsze na świecie pomysły, mające szansę rozwiązać problem społeczny. Aplikacja Migam, która umożliwia głuchoniemym sprawną komunikację i samodzielne załatwianie spraw w instytucjach, zrobiła furorę globalnie. Aga Osytek znalazła się w dwunastce najlepszych projektów biznesowych na świecie!

– W biznesie niezwykle ważna jest spójność, na której opiera się wiarygodność – opowiadała w wywiadzie specjalnie dla SZLACHETNEJ PACZKI.

STOWARZYSZENIE WIOSNA, KEEP MOVIN'!

Tomasz Sulewski, obecnie pracujący jako Lider Social Media regionu CEEMEA w 3M, prelegent na Kongresie, tak skomentował wydarzenie na swoim Facebooku: „Wczoraj większość dnia spędziłem najpierw na Kongresie, a później na Gali Szlachetnej Paczki. Dawno nie byłem na imprezie tak pozytywnej i tak energetycznej. Naprawdę miło było znaleźć się wśród ludzi tak radośnie oddanych tak ważnej i niezwykłej sprawie. Dziękuję za to, że mogłem pojawić się w Krakowie. Stowarzyszenie WIOSNA, keep movin'! :)”

NIEZASTĄPIONE KONTAKTY

Kongres SZLACHETNEJ PACZKI był wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Kongres to nowe, niezastąpione kontakty, które trudno zdobyć zamykając się tylko w wirtualnym świecie. Wydarzenie poprowadzili z wdziękiem Agnieszka Czapla, menadżer  ds. komunikacji w Stowarzyszeniu WIOSNA i Konrad Kruczkowski, reportażysta, autor książek i poczytnego bloga haloziemia.pl, a także ambasador SZLACHETNEJ PACZKI. – Ponad trzysta osób na kongresie miało poczucie, że to co się dzieje, jest dla nich. Kończę ten Kongres z wdzięcznością dla całego zespołu WIOSNY, z poczuciem dobrze wykonanej roboty. Wygraliśmy – powiedział po Kongresie Konrad Kruczkowski.

ŻEBY POLSKA BYŁA KRAJEM MILIONERÓW

Pomysłodawcą i gospodarzem Kongresu był ks. Jacek WIOSNA Stryczek – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, twórca Szlachetnej Paczki, autor książki „Pieniądze”. – Po latach pomagania doszedłem do wniosku, że chcę uczyć ludzi, jak zarabiać więcej – mówił. – Paczka wspiera potrzebujących w wychodzeniu z biedy, ale dzisiaj idziemy dalej i wspieramy w rozwoju tych, którzy już zarabiają. Chciałbym, żeby Polska była krajem milionerów. Stąd pomysł na Kongres – wyjaśnił ks. Jacek.

 

Zobacz także relację z Gali SZLACHETNEJ PACZKI >>

* Fot. Agnes.cc oraz Dariusz Rak