Brand

Wygrała znane show, nagrodę przekazuje naszym podopiecznym!

Gwiazda telewizyjnego show Twoja twarz brzmi znajomo – Agnieszka Twardowska – została Aniołem dla dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. To im przekazała swoją wygraną w programie.

  • Agnieszka Twardowska
  • Agnieszka Twardowska
  • Agnieszka Twardowska
  • Agnieszka Twardowska
  • Agnieszka Twardowska
  • Agnieszka Twardowska

W 5. odcinku Twoja twarz brzmi znajomo wcieliła się w Ellie Goulding - młodziutką brytyjską wokalistkę. Swoim występem oczarowała Polaków i bezkonkurencyjnie zwyciężyła. Agnieszka Twardowska - znana już z muzycznego show The Voice od Poland - swoim sukcesem postanowiła podzielić się tymi, którzy potrzebują wsparcia. Dlatego swoją wygraną w programie – 10 tysięcy złotych – artystka przekazała na rzecz podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Prywatny Anioł Stróż

Mówi o sobie, że miała w życiu dużo szczęścia. Spotkała na swojej drodze ludzi, dzięki którym robi to, o czym zawsze marzyła. Już kiedy miałam 6 lat wiedziałam, że w przyszłości chcę zostać wokalistką. Jako dziecko, a potem nastolatka, miałam niesamowite szczęście, że nic nie przeszkodziło mi w rozwijaniu tej pasji – mówi Agnieszka. To dlatego wygraną w programie postanowiła przeznaczyć na AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI – siostrzany projekt SZLACHETNEJ PACZKI, który pomaga dzieciom pokonać szkolne porażki i uwierzyć w siebie.

– Każde dziecko zasługuje na takie wsparcie, na prywatnego Anioła Stróża w postaci mentora. Nie możemy pozwolić na to, żeby dzieci z biedniejszych rodzin rezygnowały ze swoich marzeń – podkreśla Agnieszka.

1% jak zastrzyk w samo serce

W Akademii już od 13. lat dajemy dzieciom impuls do zmiany i przeprowadzamy je od porażki w szkole, do sukcesów w życiu. - Zmiana życia potrzebujących dzieci może stać się także Państwa udziałem - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, przywódca Paczki i Akademii. - Przekazując swój 1% na Akademię, trafiają Państwo prosto w serce. Bo tak, jak serce zasila cały organizm, tak 1% sprawia, że możemy żyć, działać, pomagać – dodaje ks. Jacek.

Chcę pomagać dzieciom. Przekazuję 1% >>