Brand

Honorowe Godło „Teraz Polska” dla SZLACHETNEJ PACZKI!

Rozpiera nas duma, bo właśnie otrzymaliśmy Honorowe Godło w prestiżowym Konkursie "Teraz Polska"! Wyróżnienie powędrowało do Stowarzyszenia WIOSNA za organizację projektu SZLACHETNA PACZKA.

  • gala
  • gala
  • gala
  • gala
  • gala
  • gala

W poniedziałek, 30 maja 2016 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala, podczas której ogłoszono wyniki XXVI  edycji Konkursu "Teraz Polska". W tym roku Kapituła nagrodziła Godłem 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

Po raz piąty Kapituła przyznanała także Honorowe Wyróżnienia 3 wyjątkowym wydarzeniom i inicjatywom promującym Polskę w kraju i za granicą. Honorowe Godło otrzymało Stowarzyszenie WIOSNA za organizację projektu SZLACHETNA PACZKA, a także Muzeum Powstania Warszawskiego i Polski Związek Piłki Siatkowej za organizację Ligi Światowej.

Możemy być dumni

- Jest taki projekt, który łączy: Papieża Franciszka, byłego i obecnego Prezydenta, Roberta Lewandowskiego i Agnieszką Radwańską. Chodzi oczywiście o SZLACHETNĄ PACZKĘ, która od 16 lat łączy setki tysięcy Polaków. To niewiarygodne. Możemy być dumni, że Polska ma taki projekt! – mówili podczas Gali prowadzący uroczystość.

Nagrodę odebrał Prezes Stow. WIOSNA, ks. Jacek WIOSNA Stryczek, który wbiegł na scenę w flagą Paczki na ramionach. Salęwypełniły gromkie brawa.

- Jest coś nieprzyzwoitego w tej imprezie. Ja jako ksiądz to się na tym znam – mówił ks. Stryczek odbierając statuetkę. - Na tej sali są tylko ludzie, którzy podejmują wysiłek. Tu są ci, którzy wygrali swoje życie. Ja w takiej właśnie Polsce chciałbym żyć. W której ludzie podejmują wysiłek, wygrywają swoje życie i kibicują sobie nawzajem. Dziękuję bardzo!

Konkurs z tradycją

Konkurs „Teraz Polska” organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, już od 25 lat wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług i inicjatyw, które wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Do chwili obecnej Kapituła Konkursu wyłoniła ponad 600 Laureatów, którzy w dowód uznania otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.

To już druga nagroda w ciągu ostatnich tygodni dla SZLACHETNEJ PACZKI. Kilka dni temu otrzymaliśmy tytuł "Kampanii Społecznej Roku 2015" za Szlachetny Projekt Filmowy.