Brand

Trwa Finał Paczki. Relacja na żywo!

10-11 grudnia trwa Finał XVI edycji SZLACHETNEJ PACZKI. W tym roku pomoc dotrze do 18 tys. 960 rodzin.

Nie zdążyłeś zrobić paczki? Wciąż możesz pomóc! Wpłata na Paczkę – najprostszy sposób na dobry uczynek na Święta!
 
SOBOTA, 10.12.2016
17.09: Grzegorz Krychowiak razem ze swoją narzeczoną Celią Jaunat, odwiedzili jedną z rodzin w potrzebie, do których dotarła SZLACHETNA PACZKA. Przyponijmy relację z tej wizyty:


16.23: 8-letni Mateusz, który dostał wymarzone klocki LEGO: - Chciałbym wszystkim bardzo podziękować. Bardzo Was lubię za to co robicie. Jak dorosnę to będę taki, jak Wy.
Mateusz dzisiaj był mocno przeziębiony, na początku spotkania niewiele mówił, ożywił się dopiero przy rozpakowywaniu prezentów. Dziennikarz zadał mu pytanie: - Mateusz, 20 minut temu byłeś bardzo chory, co się stało, że tak szybko Ci przeszło? - To magia SZLACHETNEJ PACZKI!

15.56: Jeden z warszawskich magazynów odwiedził właśnie brat Anny Lewandowskiej - Piotr Stachurski. Przywiózł paczkę, którą zrobił razem z siostrą. Paczka łączy Lewandowskich! Jednej z rodzin pomógł również Robert wraz z Reprezentacją Polski:


13.23: W tym roku SZLACHETNĄ PACZKĘ - już tradycyjnie - wsparły siostry Radwańskie. Zobaczy, jak siostry zmieniały się wraz z Paczką: https://goo.gl/wZh6OJ

12.56: Do magazynu Praga Północ właśnie przyszedł pan z rodziny, która dostanie paczkę. Pomaga w noszeniu i dowożeniu paczek do innych rodzin potrzebujących!

11.19: Magazyn w Kłodzku. Niezwykłe oświadczyny - jeden z wolontariuszy poprosił o rękę wolontariuszkę. Darczyńcy biją brawo!

09.43: Paczkę przygotowali już piloci z 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Pomagają rodzinie pani Magdaleny, która opiekuje się mamą chorującą na nowotwór i 12-letnim synem. - My, jako wszyscy piloci, sami jesteśmy w powietrzu jak jedna wielka paczka, trzymamy się razem. Mamy z sobą wiele wspólnego, ponieważ my sobie w powietrzu pomagamy, liczymy ma siebie, tak jak to robią ludzie w Paczce - mówili podczas oficjalnego przekazywania paczek.


08.00: Papieska Gwardia Szwajcarska wspólnie z Ordynariatem Polowym przygotowała paczki dla 5-osobowej rodziny. Zainspirował ich sam Papież Franciszek, który angażował się w projekt dwukrotnie. SZLACHETNĄ PACZKĘ wcześniej błogosławił też papież Benedykt XVI.
W prezentach od Gwardzistów znalazły specjalne upominki: domowe wypieki i konfitury z kuchni Gwardii, a także różańce od papieża Franciszka dla wszystkich członków rodziny. Z kolei biskup polowy wraz z księżmi kapelanami Ordynariatu Polowego uzupełnili Paczkę o produkty cięższe: kuchenkę gazową, rower rehabilitacyjny, odzież, meble, środki chemiczne i żywność.

 
PIĄTEK, 09.12.2016
22.30: Z internetowej bazy rodzin zostaje wybrana ostatnia rodzina w potrzebie! Do udanego finału brakuje, by każde dziecko z Akademii Przyszłości znalazło swojego darczyńcę. Możesz sprawić, że kolejny mały człowiek poczuje się wyjątkowo >> WYBIERAM DZIECKO <<


Możesz cieszyć się z nami również na Facebooku! Dołącz do wydarzenia www.facebook.com/events/1421079738191285/