Brand

Wybierz dziecko i bądź z nim w najważniejszych momentach życia!

Po zabawie w berka chłeptała wodę z kałuży. Miała 8 lat i dołeczki w policzkach, gdy się uśmiechała. Nie myła się. W domu nikt jej nie pokazał, że tak trzeba. Hanię wychowywała samotna matka. Alkoholiczka. Takim dzieciom SZLACHETNA PACZKA nie pomoże. Dlatego Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek wymyślił także AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI.

 

Hania to jedno z tysięcy dzieci, do których w ciągu 15 lat działania dotarła AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – siostrzany projekt SZLACHETNEJ PACZKI. Podobnie jak w Paczce, cel jest jeden – pomagać tak, żeby dzieci uwierzyły w siebie i zaczęły sobie radzić. Nawet, jeśli w swoim krótkim życiu zdążyły już doświadczyć bólu, upokorzenia i odrzucenia. Nawet, jeśli ciągle słyszały, że są beznadziejne, niegrzeczne i niezdolne.
Praca Akademii to również prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka.

 

WYBIERZ DZIECKO >

 

Inwestycja w dziecko

Do AKADEMII trafiają dzieci, które mają długotrwałe problemy w szkole, pochodzą z niezamożnych rodzin i nie wierzą w siebie. AKADEMIA nie zmienia ich świata, nie usuwa przeszkód z ich drogi, ale uczy je, jak sobie w tym świecie radzić. Otoczenie dziecka i problemy mogą pozostać takie same, ale dzięki AKADEMII, dziecko wie, jak stawiać czoła trudnościom i wygrywać. – Zamiast oceniać i mówić „jesteś osłem”, odnajdujemy przyczyny ich problemów oraz szukamy ich mocnych stron – wyjaśnia ks. Jacek WIOSNA Stryczek. – W ten sposób przeprowadzamy je od porażek w szkole do sukcesów w życiu.

Jak możesz pomóc dziecku z AKADEMII?

Wybierz dziecko, którego historię życia chcesz odmienić i pomóż wybierając jedną z 3 opcji pomocy:

  • - ufunduj INDEKS SUKCESÓW w całości
  • - ufunduj INDEKS w gronie znajomych, współpracowników lub krewnych
  • - dołóż się do zbiórki otwartej na INDEKS dla dziecka

 

 

Żeby dzieciom się chciało

Przez 15 lat wypracowaliśmy unikalny System Motywatorów Zmiany, dzięki któremu dzieciom zaczyna się chcieć. Osobisty tutor jak na najlepszych zagranicznych uniwersytetach, inauguracja roku na uczelni, własny Indeks Sukcesów, inspirujące spotkania z ludźmi świata biznesu, sztuki i nauki. To tylko jego niektóre elementy.

 

WYBIERZ DZIECKO >

 

 

 

Jednym z najważniejszych motywatorów jest darczyńca. To osoba, która fundując Indeks konkretnemu dziecku, umożliwia mu rok rozwoju w AKADEMII. – Gdy Kacper dowiedział się, że znalazł się dla niego darczyńca, krzyknął z niedowierzaniem „Jak to, ktoś na mnie chce wyłożyć kasę?” – opowiada tutorka Katarzyna o swoim podopiecznym. – Sama świadomość, że gdzieś jest ktoś, kto chce w dziecko zainwestować, niesamowicie podnosi jego samoocenę i motywację – dodaje.

 

WYBIERZ DZIECKO >