Brand

Jak zrobić Paczkę?

Każdy może być szlachetny. Przygotuj Szlachetną Paczkę samodzielnie lub podziel się radością płynącą z pomagania z bliskimi ci ludźmi. Zobacz, jak możesz się zaangażować w przygotowanie pomocy dla potrzebujących rodzin. To cztery proste kroki.

 

1. Wybierz rodzinę, której chcesz pomóc

W naszej internetowej bazie znajdziesz opisy trudnych sytuacji, w których znalazły się rodziny z twojej okolicy. Zdecyduj, której z nich pragniesz pomóc. Otwarcie bazy nastąpi 17 listopada 2018 roku.

2. Zaproś znajomych do pomocy

Wspólne pomaganie ma jeszcze większą moc. Łatwiej jest przygotować paczkę, która będzie realnym wsparciem, a radość płynąca z solidarnego zaangażowania pomnaża się. Przygotowywanie paczki w jednym zespole to również doskonały pomysł na integrację!

3. Przygotujcie paczkę

Przygotujcie paczkę zgodnie z listą potrzeb i marzeń wybranej rodziny. W zorganizowaniu odpowiedniego wsparcia pomoże wolontariusz – opiekun konkretnej rodziny. Niech przygotowywanie paczki stanie się nieodłączną przedświąteczną tradycją!

4. Dostarczcie paczkę do magazynu

W weekend 8-9 grudnia 2018 roku dostarczcie paczkę do magazynu w waszym mieście i pozwólcie, żeby się działy cuda! Wolontariusz podaruje paczkę wybranej rodzinie, a potem przekaże wam relację z jej wręczenia.

  

Pobierz infografikę >>>

 

 Możesz również dołączyć do SZLACHETNEJ PACZKI dokonując wpłaty. Każda wpłata oznacza, że będziemy mogli dotrzeć z mądrą pomocą do większej liczby potrzebujących rodzin.

Przejdź do formularza wpłaty >>>