Brand

 

 

Firma Securitum partnerem SZLACHETNEJ PACZKI

Dzięki współpracy z krakowską firmą Securitum infrastruktura informatyczna SZLACHETNEJ PACZKI działa na najwyższym poziomie, a nasi programiści mają okazję uczyć się zasad bezpieczeństwa IT pod okiem ekspertów.

 

 

O firmie Securitum

Securitum to zespół ekspertów w zakresie ochrony systemów IT; sama firma na rynku usług informatycznych istnieje od ponad 8 lat.

Swoim klientom, wśród których są takie rozpoznawalne marki jak Nokia Siemens Networks czy Raiffeisen Bank SA, oferuje usługi dotyczące m.in.:

 

Securitum posiada również status Akredytowanego Centrum Szkoleniowym EC-Council. Do tej pory w specjalistycznych szkoleniach oferowanych przez firmę wzięło udział ponad trzy tysiące osób.

Nasz partner specjalizuje się również w działaniach edukacyjnych, popularyzujących wiedzę o bezpieczeństwie informatycznym wśród użytkowników, poprzez bazę wiedzy dostępną na stronie firmy, a także wspieranie serwisu z branży IT - Sekurak.pl.

 

Korzyści ze współpracy z firmą Securitum

Dzięki współpracy z firmą Securitum, eksperckiej wiedzy jej specjalistów oraz udziale pracowników Stowarzyszenia WIOSNA w przeprowadzonych przez Securitum audytach i szkoleniach, możemy być pewni, że nasze systemy IT i zgromadzone w nich zasoby mają zapewnioną najwyższej jakości ochronę.