ZGŁASZAM SIĘ ZGŁASZAM SIĘ
REJONY PACZKI
MIASTA AKADEMII

Szukasz wyzwań? To ostatnia szansa, by spróbować swoich sił w roli Lidera Paczki lub Akademii. Sprawdź, czy Twój rejon nie czeka właśnie na Ciebie!

ZOSTAŃ LIDEREM PACZKI ZOSTAŃ LIDEREM AKADEMII
Jaki będziesz mieć WPŁYW?
Jako SuperW masz wpływ na zmianę świata, w którym żyjesz.

Twoja
składka

5 minut
zaangażowania

Wpływ na drużynę SuperW Wpływ na rodziny w potrzebie Wpływ na potrzebujące dzieci Wpływ na Darczyńców Wpływ na partnerów Wpływ na lokalną społeczność Wpływ na całą Akademię i Paczkę

Jako SuperW jesteś czlonkiem drużyny wolontariuszy i masz wpływ na jej kształt. To Ty współtworzysz Wasz rejon/kolegium i także od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Wasza współpraca, rozwój i niezapomniane przeżycia.

zgłaszam się

Dla rodzin w potrzebie jesteś szansą na zmianę.

To Ty docierasz do tych najbardziej potrzebujących, łączysz ich z Darczyńcami i dodajesz im sił do powstania z kolan.
Realnie zmieniasz ich życie.

zgłaszam się

Dziecko, które nie wierzy w siebie, dzięki Tobie pokona drogę od porażek w szkole do sukcesów w życiu. Jako SuperW uruchomisz System Motywatorów Zmiany, który nauczy Twojego podopiecznego nowego podejścia do wyzwań.

 

zgłaszam się

Darczyńcy będą mogli zaangażować się w pomoc na rzecz potrzebujących. Dzięki Tobie wyjdą poza swój świat, by odkryć, że „więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Wpłyniesz na rozwój nowych liderów społecznych, którzy potrafią łączyć siły w mądrej pomocy.

zgłaszam się

Jako SuperW dajesz przestrzeń instytucjom i osobom prywatnym na aktywne i przemyślane zaangażowania się na rzecz lokalnej społeczności. Zapraszasz ich do współpracy i wspólnie świętujecie sukces po zakończonej edycji.

zgłaszam się

Budujesz społeczność ludzi otwartych na siebie i życzliwych. Jako SuperW rozwijasz kapitał społeczny w Twojej okolicy oraz wspólnie z całą Drużyną promujesz społeczną odpowiedzialność biznesu, zapraszając firmy do współtworzenia Waszego kolegium/rejonu.

zgłaszam się

Wysoka jakość pracy Twojej i Twojego rejonu/kolegium przekłada się na budowanie zaufania do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, umożliwiającym tym samym jej dalszy rozwój.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

zgłaszam się

ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin, oraz połączysz ich z tymi, którzy pragną im mądrze pomóc.

WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: dla konkretnego dziecka staniesz się tutorem i przyjacielem, który poprowadzi je od porażek w szkole do sukcesu w życiu.

TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz dzieci / rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.

ORGANIZACJA EVENTÓW razem z Liderem i innymi SuperW zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego (Paczka) lub inspirujące wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).

EWALUACJA będziesz współtworzyć podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli doskonalić Paczkę i Akademię.
WAŻNE KOMPETENCJE SPOŁECZNO-BIZNESOWE: zarządzanie sobą w czasie, praca w grupie, wielozadaniowość, rozwój w wybranej przez Ciebie dziedzinie – od PR po logistykę.

SAMOROZWÓJ: nowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne − jeden z istotnych czynników sukcesu na rynku pracy. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.

SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać − od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.

NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia z udziałem setek SuperW, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał − gwarantujemy, że Paczka i Akademia to niesamowite przeżycia, które zostają w sercu na długo!

RADOŚĆ Z MĄDREJ POMOCY, gdy zdasz sobie sprawę, że dzięki Tobie zmienia się czyjeś życie.


SuperW mówią sami za siebie
więcej historii
Kogo szukamy?
MOŻESZ ROZPOCZĄĆ PROCES REKRUTACJI NA SUPERW, JEŚLI:

Masz motywację do rozwoju i chcesz włożyć wysiłek w realizację zadań SuperW– jesteś gotowy, by intensywnie pracować.

Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka.

Ideały są dla Ciebie ważne, żyjesz nimi na co dzień i pragniesz zmieniać świat na lepsze.

Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.

Identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady naszych projektów w całości.

Masz skończone 18 lat.

Jak przebiega rekrutacja?

Uzupełnij wstępny formularz i wykonaj zadanie − daj znak, że chcesz dołączyć do Drużyny SuperW!

Weź udział w e-learningu, by lepiej poznać nasze projekty.

Wypełnij główny formularz rekrutacyjny. Pragniemy poznać Twoje oczekiwania oraz kompetencje.

Spotkaj się z Liderem Twojego rejonu/ kolegium. Porozmawiacie o najważniejszych zasadach współpracy oraz Twoich oczekiwaniach i kompetencjach potrzebnych do roli SuperW.

Uciesz się z zakończenia rekrutacji! Jeśli zostałeś SuperW, niezwłocznie zadbamy o Twoje wdrożenie i szkolenia.

ZGŁASZAM SIĘ ZGŁASZAM SIĘ

Jeśli podoba Ci się idea mądrej pomocy, możesz wesprzeć Paczkę, by docierała do jeszcze większej liczby rodzin dotkniętych prawdziwą biedą.

Partnerzy