ZGŁASZAM SIĘ ZGŁASZAM SIĘ
REJONY PACZKI
MIASTA AKADEMII
Jaki będziesz mieć WPŁYW?
Jako SuperW masz wpływ na zmianę świata, w którym żyjesz.

Twoja
składka

5 minut
zaangażowania

Wpływ na drużynę SuperW Wpływ na rodziny w potrzebie Wpływ na potrzebujące dzieci Wpływ na Darczyńców Wpływ na partnerów Wpływ na lokalną społeczność Wpływ na całą Akademię i Paczkę

Jako SuperW jesteś czlonkiem drużyny wolontariuszy i masz wpływ na jej kształt. To Ty współtworzysz Wasz rejon/kolegium i także od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Wasza współpraca, rozwój i niezapomniane przeżycia.

zgłaszam się

Dla rodzin w potrzebie jesteś szansą na zmianę.

To Ty docierasz do tych najbardziej potrzebujących, łączysz ich z Darczyńcami i dodajesz im sił do powstania z kolan.
Realnie zmieniasz ich życie.

zgłaszam się

Dziecko, które nie wierzy w siebie, dzięki Tobie pokona drogę od porażek w szkole do sukcesów w życiu. Jako SuperW uruchomisz System Motywatorów Zmiany, który nauczy Twojego podopiecznego nowego podejścia do wyzwań.

 

zgłaszam się

Darczyńcy będą mogli zaangażować się w pomoc na rzecz potrzebujących. Dzięki Tobie wyjdą poza swój świat, by odkryć, że „więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Wpłyniesz na rozwój nowych liderów społecznych, którzy potrafią łączyć siły w mądrej pomocy.

zgłaszam się

Jako SuperW dajesz przestrzeń instytucjom i osobom prywatnym na aktywne i przemyślane zaangażowania się na rzecz lokalnej społeczności. Zapraszasz ich do współpracy i wspólnie świętujecie sukces po zakończonej edycji.

zgłaszam się

Budujesz społeczność ludzi otwartych na siebie i życzliwych. Jako SuperW rozwijasz kapitał społeczny w Twojej okolicy oraz wspólnie z całą Drużyną promujesz społeczną odpowiedzialność biznesu, zapraszając firmy do współtworzenia Waszego kolegium/rejonu.

zgłaszam się

Wysoka jakość pracy Twojej i Twojego rejonu/kolegium przekłada się na budowanie zaufania do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, umożliwiającym tym samym jej dalszy rozwój.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

zgłaszam się

ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin, oraz połączysz ich z tymi, którzy pragną im mądrze pomóc.

WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: dla konkretnego dziecka staniesz się tutorem i przyjacielem, który poprowadzi je od porażek w szkole do sukcesu w życiu.

TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz dzieci / rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.

ORGANIZACJA EVENTÓW razem z Liderem i innymi SuperW zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego (Paczka) lub inspirujące wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).

EWALUACJA będziesz współtworzyć podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli doskonalić Paczkę i Akademię.
WAŻNE KOMPETENCJE SPOŁECZNO-BIZNESOWE: zarządzanie sobą w czasie, praca w grupie, wielozadaniowość, rozwój w wybranej przez Ciebie dziedzinie – od PR po logistykę.

SAMOROZWÓJ: nowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne − jeden z istotnych czynników sukcesu na rynku pracy. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.

SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać − od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.

NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia z udziałem setek SuperW, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał − gwarantujemy, że Paczka i Akademia to niesamowite przeżycia, które zostają w sercu na długo!

RADOŚĆ Z MĄDREJ POMOCY, gdy zdasz sobie sprawę, że dzięki Tobie zmienia się czyjeś życie.


SuperW mówią sami za siebie
więcej historii
Kogo szukamy?
MOŻESZ ROZPOCZĄĆ PROCES REKRUTACJI NA SUPERW, JEŚLI:

Masz motywację do rozwoju i chcesz włożyć wysiłek w realizację zadań SuperW– jesteś gotowy, by intensywnie pracować.

Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka.

Ideały są dla Ciebie ważne, żyjesz nimi na co dzień i pragniesz zmieniać świat na lepsze.

Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.

Identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady naszych projektów w całości.

Masz skończone 18 lat.

Jak przebiega rekrutacja?

Uzupełnij wstępny formularz i wykonaj zadanie − daj znak, że chcesz dołączyć do Drużyny SuperW!

Weź udział w e-learningu, by lepiej poznać nasze projekty.

Wypełnij główny formularz rekrutacyjny. Pragniemy poznać Twoje oczekiwania oraz kompetencje.

Spotkaj się z Liderem Twojego rejonu/ kolegium. Porozmawiacie o najważniejszych zasadach współpracy oraz Twoich oczekiwaniach i kompetencjach potrzebnych do roli SuperW.

Uciesz się z zakończenia rekrutacji! Jeśli zostałeś SuperW, niezwłocznie zadbamy o Twoje wdrożenie i szkolenia.

ZGŁASZAM SIĘ ZGŁASZAM SIĘ

Jeśli podoba Ci się idea mądrej pomocy, możesz wesprzeć Paczkę, by docierała do jeszcze większej liczby rodzin dotkniętych prawdziwą biedą.

Partner w rekrutacji