Zostań Partnerem Szlachetnej Paczki

Wykorzystaj potencjał wizerunkowy i biznesowy jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek projektów społecznych w Polsce. Współpracujemy z wiodącymi firmami, realizując wspólne kampanie oraz inicjatywy CSR i marketingowe.

Dlaczego warto z nami współpracować?

wzbogacenie wizerunku Twojej marki o współpracę z nowym, rozpoznawalnym partnerem

przeniesienie ważnych społecznie wartości na Twój brand

podniesienie zaangażowania emocjonalnego konsumentów i pracowników

zwiększenie ekspozycji marki w okresie okołoświątecznym, w zdywersyfikowanych, atrakcyjnych kontekstach

uruchomienie nowych potencjałów wizerunkowych i promocyjnych

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami.

Zapraszam do kontaktu,

Michał Zamirski
Młodszy specjalista ds. Współpracy z Biznesem
575 922 280
[email protected]

Wybierz optymalną formułę współpracy
i dołącz do Szlachetnej Paczki

MARKETING SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANY / CO-BRANDING

Wzmocnij swoje działania marketingowo-sprzedażowe, wykorzystując markę Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości. Konsumenci, „premiują” obecnie te marki, które wspierają pozytywne zmiany społeczne – wykorzystaj z nami ten trend.

Wprowadź mechanizmy aktywizujące sprzedaż. Umieść logotyp Szlachetnej Paczki na produktach swojej firmy lub w komunikacji. Paczka ma najwyższy wynik indeksu sentymentu z 5 najbardziej medialnych marek projektów społecznych (przed WOŚP, Caritas, PCK) – wykorzystaj ten potencjał do podniesienia Twojej dynamiki sprzedaży (szczególnie w okresie okołoświątecznym).


[email protected]

CSR ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ - INWESTOR SPOŁECZNY

To innowacyjna forma współpracy na linii biznes – organizacja społeczna, dająca Twojej firmie możliwość wsparcia lokalnego rozwoju Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości. Dzięki temu zaangażowaniu możemy docierać do nowych rodzin w potrzebie w Twojej okolicy. Zyskujesz wizerunkowo i biznesowo, pokazujesz że Twoja firma jest odpowiedzialna społecznie.


[email protected]

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Zintegruj zespół wokół wspólnego, szlachetnego celu, zwiększ zaangażowanie. Szlachetna Paczka łączy ludzi i uwalnia duże emocje. Proponujemy nasz autorski projekt wolontariatu pracowniczego, który zaktywizuje i zintegruje Twoich pracowników. Pomaga też odkryć nowe talenty w grupie i wzmacniać wizerunek Twojej firmy.


[email protected]

MATCHING FUND

To prosta forma wsparcia Paczki. Na czym polega? Pracodawca np. podwaja środki, które pracownik przeznacza na rzecz Szlachetnej Paczki lub przekazuje środki finansowe za godziny przepracowane przez pracownika w ramach wolontariatu. W tej sposób docenia się zaangażowanie społeczne pracowników i integruje wokół szlachetnego celu.

WSPÓŁPRACA BARTEROWA i WSPARCIE EKSPERCKIE

Jeżeli chcesz przekazać nam produkty, usługi Twojej firmy lub wesprzeć nas wiedzą ekspercką, zapraszamy do kontaktu. Każde wsparcie, które pomoże nam działać jeszcze skuteczniej jest dla nas bardzo ważne. W barterze oferujemy m.in. świadczenia reklamowe, wykorzystujące rozpoznawalność naszej marki.

Ważne: w ramach współpracy barterowej nie pozyskujemy produktów do Paczek.


[email protected]

SPONSORING WYDARZEŃ

Reklamuj swoją firmę wspierając organizację jedynych w swoim rodzaju wydarzeń. Wydarzenia przez nas organizowane to m.in. Gala Szlachetnej Paczki, Koncert dla Wolontariuszy czy Licytacja w ramach Sztuki Teraz. Gośćmi naszych wydarzeń są zarówno partnerzy biznesowi, Inwestorzy Społeczni, ambasadorzy, prezesi firm jak i osoby bezpośrednio zaangażowane w organizację Paczki. Wydarzenia te stanowią dobrą okazję do promocji Twojej firmy. Sponsoring odbywać może się na kilku poziomach – z każdym z nich łączy się odpowiedni pakiet benefitów dla Twojej firmy. To od Ciebie zależy, w jakiej formie się zaangażujesz.


[email protected]

Zaufali nam


PARTNER STRATEGICZNY