Brand

Wybierz dziecko i daj mu szansę na zmianę historii życia!

Po zabawie w berka chłeptała wodę z kałuży. Miała 8 lat i dołeczki w policzkach, gdy się uśmiechała. Nie myła się. W domu nikt jej nie pokazał, że tak trzeba. Hanię wychowywała samotna matka. Alkoholiczka.
Takim dzieciom sama SZLACHETNA PACZKA nie pomoże skutecznie. Dlatego Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek wymyślił także AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI.

Hania to jedno z tysięcy dzieci, do których w ciągu 15 lat działania dotarła AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – siostrzany projekt SZLACHETNEJ PACZKI. Podobnie jak w Paczce, cel jest jeden – pomagać tak, żeby dzieci uwierzyły w siebie i zaczęły sobie radzić. Nawet, jeśli w swoim krótkim życiu zdążyły już doświadczyć bólu, upokorzenia i odrzucenia. Nawet, jeśli ciągle słyszały, że są beznadziejne, niegrzeczne i niezdolne.

Praca Akademii to również prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka.

WYBIERZ DZIECKO

Inwestycja w dziecko

Do AKADEMII trafiają dzieci, które mają długotrwałe problemy w szkole, pochodzą z niezamożnych rodzin i nie wierzą w siebie. AKADEMIA nie zmienia ich świata, nie usuwa przeszkód z ich drogi, ale uczy je, jak sobie w tym świecie radzić. Otoczenie dziecka i problemy mogą pozostać takie same, ale dzięki AKADEMII, dziecko wie, jak stawiać czoła trudnościom i wygrywać. – Zamiast oceniać i mówić „jesteś osłem”, odnajdujemy przyczyny ich problemów oraz szukamy ich mocnych stron – wyjaśnia ks. Jacek WIOSNA Stryczek. – W ten sposób przeprowadzamy je od porażek w szkole do sukcesów w życiu.

Wśród dzieci obejmowanych programem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI:

Żeby dzieciom się chciało

Przez 15 lat wypracowaliśmy unikalny System Motywatorów Zmiany, dzięki któremu dzieciom zaczyna się chcieć. Osobisty tutor jak na najlepszych zagranicznych uniwersytetach, inauguracja roku na uczelni, własny Indeks Sukcesów, inspirujące spotkania z ludźmi świata biznesu, sztuki i nauki. To tylko jego niektóre elementy.

WYBIERZ DZIECKO

Co dziecko otrzymuje w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Profesjonalna i całkiem dorosła rekrutacja

Cotygodniowe zajęcia z osobistym tutorem

Wypracowanie partnerskiego kontraktu

Inauguracja na wyższej uczelni

Wyprawka na rozpoczęcie roku

Spotkania
z inspirującymi ludźmi

Odkrywcze wyprawy i przygody

Dzień Dziecka
w fotelu prezesa

Gala Sukcesów Akademii

Zaangażowanie w wydarzenia społeczne i pomoc innym

Jednym z najważniejszych motywatorów jest darczyńca

To osoba, która fundując Indeks konkretnemu dziecku, umożliwia mu rok rozwoju w AKADEMII. – Gdy Kacper dowiedział się, że znalazł się dla niego darczyńca, krzyknął z niedowierzaniem „Jak to, ktoś na mnie chce wyłożyć kasę?” – opowiada tutorka Katarzyna o swoim podopiecznym. – Sama świadomość, że gdzieś jest ktoś, kto chce w dziecko zainwestować, niesamowicie podnosi jego samoocenę i motywację – dodaje.

Jak możesz pomóc dziecku z AKADEMII?

Wybierz dziecko, którego historię życia chcesz odmienić i pomóż wybierając jedną z 3 opcji pomocy:


WYBIERZ DZIECKO