SZLACHETNA PACZKA Wpłacam i pomagam

Robimy zrzutę.
Narodową zrzutę!

Wpłać na SZLACHETNĄ PACZKĘ i pomagaj

Wpłacam >

O SZLACHETNEJ PACZCE

SZLACHETNA PACZKA to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na tak dużą skalę. To oryginalny polski pomysł. Możemy być z niego dumni.
Tylko podczas edycji 2016 pomoc przekazana w ramach paczek przekroczyła 47 mln zł!

Tworzymy historię. Łączymy biednych i bogatych. Budujemy jedną, narodową drużynę.

WESPRZYJ PACZKĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Komu i jak pomagamy

Docieramy do rodzin

w trudnej sytuacji i dajemy im impuls do zmiany.

Wyciągamy ludzi z biedy

i wspieramy ich w tym, by poradzili sobie w życiu.

Pomagamy dzieciom

z trudnościami w szkole i uczymy je wygrywać
Pomagaj z nami
Wpłać >

Narodowa zrzuta na Paczkę

ks. Jacek
WIOSNA Stryczek,
Prezes Stowarzyszenia
WIOSNA


SZLACHETNA PACZKA zmienia Polskę na lepsze. Docieramy do konkretnych ludzi, odkrywamy ich prawdziwe historie, zmieniamy ich sposób myślenia i pozwalamy trwale wyjść z biedy.

Naszym celem nie jest jednak to, by pomagać coraz większej liczbie osób. My chcemy, by ludzie radzili sobie sami. By zarabiali więcej. By biedy w Polsce było coraz mniej.

I tak się dzieje. SZLACHETNA PACZKA dokonuje rewolucji w mentalności Polaków, jest impulsem do zmiany.

By wciąż zmieniać Polskę i docierać do ludzi z mądrą pomocą, potrzebuję Twojej pomocy. Właśnie po to robimy NARODOWĄ ZRZUTĘ!

To od Ciebie zależy, czy będziemy mogli dalej zmieniać Polskę. Jacek WIOSNA Stryczek

WPŁAĆ TERAZ - POMÓŻ PACZCE >

Działamy od 2001 Roku. Znamy się na pomaganiu i wiemy, jak wyciągnąć ludzi z biedy!

239 498 499 ZŁ To wartość pomocy przekazanej w paczkach od 2001 r.
3 900 000 To liczba osób, które połączyła Paczka od 2001 r.
11 105 Tylu wolontariuszy zaangażowało się w samym tylko 2016 r.
18 960 Do tylu rodzin pomoc dotarła w samym tylko 2016 r.

Akcję wspierają

Krzysztof
Stanowski


To najdokładniejsze w Polsce zbieranie informacji na temat biedy, weryfikowanie potrzeb dziesiątek tysięcy rodzin. A potem to, co najpiękniejsze - narodowe przygotowanie paczek. Dlatego zachęcam was - wpłaćcie im trochę grosza, później poprawcie przesyłką dla żyjącej w nędzy rodziny. I świat stanie się odrobinę lepszy.

Jerzy
Dudek

Przez 17 lat grałem w Holandii, Anglii i Hiszpanii, ale nigdzie nie widziałem równie przemyślanego, precyzyjnego systemu pomagania, który przy okazji angażuje tyle emocji. To niesamowite, ile przy tym wyzwala się dobrej energii. Tak było, gdy jako drużyna wspieraliśmy paczkę w Realu Madryt. Sergio Ramos, Iker Casillas, Cristiano - wszyscy od razu to podchwycili, niesamowite jak nas to wtedy zintegrowało. PACZKA to ewenement na skalę światową

Wojtek
Szczęsny


Wyobraź sobie "jedenastkę" złożoną z 40 mln Polaków. Wszyscy połączeni we wspólnym celu. Różni, ale zjednoczeni wokół tych samych wartości. Zespół ludzi, którzy się lubią, sznaują i akceptują. Jedna drużyna. Chcesz być jej częścią! Tylko wtedy pójdziemy do przodu.

Przemek
Pełka

Każdy może znaleźć się w potrzebie i jestem pewien, że każdy z nas w trudnych chwilach chciałby liczyć na pomoc. Wiem coś o tym, bo sam jej w życiu doświadczyłem i teraz chętnie spłacam dług wdzięczności. Po cichu, anonimowo, nieważne jak. Ważne, żeby dać wsparcie drugiej osobie i szansę na lepsze życie. SZLACHETNA PACZKA taką szansę stwarza. Pomaganie w ogóle jest fajne, bo obie strony czerpią z niego korzyści. Potrzebujący - materialne, a ofiarodawcy cóż... pomóżcie, a dowiecie się jakie to uczucie.

Wszystkie kluby Ekstraklasy już wspierają Paczkę

Partnerzy

Ekstraklasa Canal Plus Sport Weszło
Wpłać na Paczkę