„Dziękujemy Merlin Group – właścicielowi sklepów Merlin.pl, Nieprzeczytane.pl i Smarkacz.pl – za przekazanie części zysków ze sprzedaży wszystkich produktów na rzecz Szlachetnej Paczki oraz wsparcie komunikacyjne.”

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy serdecznie firmie Jeronimo Martins Polska S.A., właścicielowi marki Biedronka za dołączenie do grona partnerów Szlachetnej Paczki i wsparcie jej działań.

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy Codeheroes – partnerowi technologicznemu SZLACHETNEJ PACZKI i dostawcy platformy do rozwijania chatbotów Chatbotize. Efektem wzajemnej współpracy jest Paczuś – Szlachetny Bot, który pomaga budować jeszcze lepsze doświadczenia naszych klientów w mediach społecznościowych.

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy serdecznie firmie DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Sp.k  za wsparcie działalności Stowarzyszenia WIOSNA.

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy firmie EFEKTUM Wojciech Nadejczyk S.K.A. za wsparcie w realizacji projektów badawczych i budowania relacji z wolontariuszami, poprzez świadczenie usług z zakresu Call Center.

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy serdecznie firmie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. za wsparcie produktowe eventu świątecznego Stowarzyszenia WIOSNA.

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy marce MONNARI, która specjalnie na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI wyprodukowała dedykowane torby świąteczne. Dostępne są one w sprzedaży w 164 salonach MONNARI w całej Polsce oraz na emonnari.pl, a całkowity zysk z ich sprzedaży pomoże nam wspólnie wesprzeć rodziny potrzebujące! MONNARI to polska marka odzieżowa z 20-letnią tradycją, stworzona dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz ponadczasowe, kobiece kroje.

Przejdź do strony firmy >


Już po raz kolejny flota IVECO Daily dowiozła Szlachetne Paczki do rodzin w potrzebie. Trasa pokonana w ramach wspólnej akcji to 5 880 km, pojazdy dotarły do 58 miejscowości w całej Polsce. Cieszymy się, że razem zmieniamy historie rodzin na dobre! Dziękujemy!

Przejdź do strony firmy >


Dziękujemy firmie Hyundai Motor Poland za dołączenie do grona partnerów logistycznych SZLACHETNEJ PACZKI. Zaplecze samochodów Hyundai pozwoli nam na zapewnienie obsługi logistycznej (przewozu osób i zaplecza technicznego) projektu. Cieszymy się, że wspólnie możemy zmieniać historię rodzin w potrzebie!

Przejdź do strony firmy >