Brand

Razem ze szlachetną paczką

Możesz pomagać na wiele sposobów

WPŁAĆ NA PACZKĘ, pomóż nam

Wpłać na Paczkę i spraw, że kolejne rodziny w potrzebie otrzymają mądrą, skuteczną, indywidualną pomoc. Bo Paczka to nie tylko grudniowy Weekend Cudów – pracujemy cały rok, by walczyć o zmianę w życiu ludzi w potrzebie.

WPŁACAJ REGULARNIE, bądź z Paczką przez cały rok!

Bez tych, którzy wspierają SZLACHETNĄ PACZKĘ regularnymi wpłatami – nie ma Paczki. Tylko stałe i ciągłe wsparcie finansowe pozwala pomagać tym, którzy sami mówią o sobie, że świat o nich zapomniał. Dzięki takim osobom możemy planować długofalowy rozwój naszych projektów oraz konsekwentnie zmieniać historie ludzi w potrzebie.

PRZEKAŻ DONACJĘ NA FACEBOOKU

Nowość! Możesz już wpłacać datki na Szlachetną Paczkę również na Facebooku! Wesprzyj nas i podziel się tą informacją ze znajomymi. Możesz też założyć zbiórkę grupową! Wykorzystaj swoją fejsową paczkę znajomych, by zachęcić ich do wspierania nas! Wejdź na nasz profil na FB i kliknij PRZEKAŻ DATEK w nagłówku lub ZBIÓRKA PIENIĘDZY / +UTWÓRZ.

ZOSTAŃ ANIOŁEM dla wybranego dziecka

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Podopieczni Akademii to mali ludzie „z długą historią”, często pochodzą z niezamożnych rodzin. Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a my uczymy je wygrywać. Wydobywamy z nich potencjał. To prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka. Ufunduj indeks dla dziecka w wysokości 1 tys. zł/edycję i bądź jego Aniołem Stróżem. Wolontariusz, czyli tutor, będzie pracował z dzieckiem przez cały rok.

ZOSTAŃ INWESTOREM SPOŁECZNYM

To innowacja dla firm odpowiedzialnych społecznie! Wesprzyj darowizną 5 tys. zł rozwój rejonu SZLACHETNEJ PACZKI lub kolegium AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i profesjonalizację wolontariuszy. Wybierz jedną z 900 lokalizacji w całej Polsce, bądź naszym partnerem, realizuj z nami skuteczne projekty CSR, wzmacniaj wizerunek swojej firmy!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Swoją pasją i energią napędzaj z nami jedne z największych i najbardziej efektywnych programów pomocowych w Polsce: SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Odmieniaj życie rodzin i dzieci!

PRZEKAŻ 1% PODATKU,
rozlicz się „na dobre”

Jeden procent to dużo. Dla PACZKI – bardzo dużo. Przekazując nam 1% swojego podatku dajesz nam energię do kontynuacji naszej walki z biedą w Polsce. Prosimy Cię o wsparcie, szczególnie że to nic nie kosztuje – wystarczy w rocznym rozliczeniu podatku wpisać numer KRS Organizacji Pożytku Publicznego organizatora SZLACHETNEJ PACZKI – Stowarzyszenia WIOSNA. KRS: 0000050905.