Brand

Razem ze szlachetną paczką

Możesz pomagać na wiele sposobów

PRZEKAŻ 1% PODATKU,
rozlicz się „na dobre”

Jeden procent to dużo. Dla PACZKI – bardzo dużo. Przekazując nam 1% swojego podatku dajesz nam energię do kontynuacji naszej walki z biedą w Polsce. Prosimy Cię o wsparcie, szczególnie że to nic nie kosztuje – wystarczy w rocznym rozliczeniu podatku wpisać numer KRS Organizacji Pożytku Publicznego organizatora SZLACHETNEJ PACZKI – Stowarzyszenia WIOSNA. KRS: 0000050905.

WPŁAĆ NA PACZKĘ, pomóż nam

Wpłać na Paczkę i spraw, że kolejne rodziny w potrzebie otrzymają mądrą, skuteczną, indywidualną pomoc. Bo Paczka to nie tylko grudniowy Weekend Cudów – pracujemy cały rok, by walczyć o zmianę w życiu ludzi w potrzebie.

WPŁACAJ REGULARNIE, bądź z Paczką przez cały rok!

Bez tych, którzy wspierają SZLACHETNĄ PACZKĘ regularnymi wpłatami – nie ma Paczki. Tylko stałe i ciągłe wsparcie finansowe pozwala pomagać tym, którzy sami mówią o sobie, że świat o nich zapomniał. Dzięki takim osobom możemy planować długofalowy rozwój naszych projektów oraz konsekwentnie zmieniać historie ludzi w potrzebie.

WYŚLIJ SMS NA PACZKĘ

Każda złotówka jest ważna!

Wyślij SMS o treści: PACZKA na numer 75465
( koszt wiadomości to 6,15 zł z VAT ).


Wysłanie SMS nie powoduje uruchomienia żadnej dodatkowej usługi. Zrób dobry użytek ze swojego telefonu.

PRZEKAŻ DONACJĘ NA FACEBOOKU

Nowość! Możesz już wpłacać datki na Szlachetną Paczkę również na Facebooku! Wesprzyj nas i podziel się tą informacją ze znajomymi. Możesz też założyć zbiórkę grupową! Wykorzystaj swoją fejsową paczkę znajomych, by zachęcić ich do wspierania nas! Wejdź na nasz profil na FB i kliknij PRZEKAŻ DATEK w nagłówku lub ZBIÓRKA PIENIĘDZY / +UTWÓRZ.

ZOSTAŃ ANIOŁEM dla wybranego dziecka

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Podopieczni Akademii to mali ludzie „z długą historią”, często pochodzą z niezamożnych rodzin. Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a my uczymy je wygrywać. Wydobywamy z nich potencjał. To prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka. Ufunduj indeks dla dziecka w wysokości 1 tys. zł/edycję i bądź jego Aniołem Stróżem. Wolontariusz, czyli tutor, będzie pracował z dzieckiem przez cały rok.

ZOSTAŃ INWESTOREM SPOŁECZNYM

To innowacja dla firm odpowiedzialnych społecznie! Wesprzyj darowizną 5 tys. zł rozwój rejonu SZLACHETNEJ PACZKI lub kolegium AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i profesjonalizację wolontariuszy. Wybierz jedną z 900 lokalizacji w całej Polsce, bądź naszym partnerem, realizuj z nami skuteczne projekty CSR, wzmacniaj wizerunek swojej firmy!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Swoją pasją i energią napędzaj z nami jedne z największych i najbardziej efektywnych programów pomocowych w Polsce: SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Odmieniaj życie rodzin i dzieci!

PRZEKAŻ 1% PODATKU