W Paczce możesz pomagać na różne sposoby! Wybierz swój:
powrót

Zostań wolontariuszem

Wolontariat w Paczce i Akademii to rozwój, wpływ i ludzie. Dołącz do naszej drużyny SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Wpłać na Paczkę

"Nie śmiej się Kasiunia" - pani Wanda zakłada córce śliniak i podaje łyżkę zupy. Kasia nie może się śmiać, bo zaraz zadławi się i zsinieje jak ostatnio. Dziś idą do Domu Kultury. Nieczęsto mogą sobie pozwolić na taką przygodę, bo w ich bloku nie ma windy. Kręgosłup pani Wandy coraz częściej odmawia posłuszeństwa.

Wpłać na Paczkę i spraw, że kolejne rodziny w potrzebie otrzymają pomoc.

Zostań Aniołem dla wybranego dziecka

Nowy semestr – nowe sukcesy! Do Akademii dołączają kolejne dzieci, które wyruszą w podróż od porażek w szkole do sukcesów w życiu. Wybierz dziecko i zostań jego Aniołem! Ufunduj Indeks dla dziecka w wysokości 1 tys. zł. Wolontariusz, czyli tutor, będzie pracował z dzieckiem przez cały rok. Bo w Akademii pomagamy uczniom, którzy mają problemy w szkole i często pochodzą z niezamożnych rodzin. Wydobywamy z nich potencjał. To prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka.

Wspieraj Paczkę regularnie

‒ Zostałem Filantropem, bo szukałem swego miejsca na świecie ‒ to słowa pana Franciszka. Klub Filantropa powstał z myślą o ludziach, którzy chcą dołączyć do czegoś większego. Regularne wsparcie finansowe Filantropów zamienia się w skuteczną pomoc najbardziej potrzebującym w Polsce. Dzięki temu z roku na rok Paczka może działać na coraz większą skalę. Chcesz pomagać jeszcze lepiej? Dołącz do Klubu Filantropa!

Przekaż 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ

Przekaż swój jeden procent na najbardziej potrzebujących w Polsce: starszych, samotnych schorowanych - tych, o których świat zapomniał.

Zostań Inwestorem Społecznym

Krzysztof, szef Westhill Consulting z Warszawy, chciał zintegrować pracowników, bo dba o atmosferę w swojej firmie. Wspólnie przygotowali SZLACHETNĄ PACZKĘ. Ale to mu nie wystarczyło. Chciał zwiększyć swój wpływ na rzeczywistość poza firmą. Połączył te dwa pragnienia, zostając Inwestorem Społecznym. Ty również możesz przenieść swój biznes na wyższy poziom. Wybierz jedną z 900 lokalizacji w całej Polsce, wpłać 5 tys. zł i sam zdecyduj, na ile się zaangażujesz. SZLACHETNA PACZKA to sprawdzony system pomocowy i gwarancja, że mądrze pomagasz najbardziej potrzebującym.

powrót