Brand

II kongres duchowo / genialnie / globalnie

ICE Kraków / 25-26 stycznia 2018 r.

ZACZNIJ ŻYĆ GENIALNIE

“Najbardziej inspirujący kongres rozwoju osobistego na otwarcie roku 2018”

W AGENDZIE KONGRESU:

porywające wystąpienia znanych mówców motywacyjnych, pokazujących jak przekraczać swoje ograniczenia, zmieniać swoje życie i zwiększać skuteczność
doświadczenia gwiazd sportu, które pokażą jak osiągać poziom mistrzowski, pokonując kolejne granice rekordów i… siebie
praktyczne wskazówki rekinów biznesu startupowego, którzy doradzą jak selekcjonować i rozwijać projekty o wysokim potencjale komercyjnym + pitching live + konkurs startupów z nagrodami o łącznej wartości 500 000 złotych!
unikalne inspiracje nietuzinkowych ludzi, którzy zaryzykowali, porzucili ramy korporacyjnego życia i zaczęli realizować swoje pasje, osiągając sukces
odkrywcze opinie i nowe wymiary rzeczywistości w ujęciach m.in. księdza-buntownika, przedstawicieli największych firm technologicznych, wiodących influencerów czy dziennikarzy znanych mediów
Nowy Ty

CHCE MI SIĘ! Zobacz jak dzięki małym zmianom możesz dokonać rewolucji w swoim życiu

Nowe Motywacje

DAJĘ RADĘ! Zdobądź zastrzyk energii do przekraczania swoich ograniczeń dzięki inspiracjom nieszablonowych indywidualności, m.in. mistrzów sportu i znanych mówców motywacyjnych!

Nowe Możliwości

LUBIĘ LUDZI! Spotkaj wyjątkowych ludzi, nawiąż nowe relacje, znajdź nowe, genialne pomysły na siebie, ubogać się

ZAINWESTUJ W SIEBIE
ROZWIŃ SWÓJ BIZNES
Nowa Energia

MOŻNA INACZEJ! Dowiedz się jak zarządzać swoim ciałem i umysłem, by zwiększać swoją skuteczność w biznesie

Nowe Technologie

MOŻNA NOWOCZEŚNIEJ! Zbierz pomysły jak wykorzystać ich potencjał do rozwoju biznesu od przedstawicieli m.in. Facebooka, Microsoftu i Allegro

Nowy Start(up)

MOŻNA! Poznaj od najlepszych specjalistów w Polsce, best practices w obszarze poszukiwania, inwestycji i rozwoju startupów; zbuduj relacje z przedstawicielami biznesu, mediów i wiodącymi influencerami

Wśród prelegentów

Jacek Stryczek
ks. Jacek Stryczek
Prezes, Stowarzyszenie WIOSNA
Ksiądz wizjoner i buntownik, pogromca biedy w Polsce. Walczy, łącząc biednych i bogatych, oraz ucząc wszystkich jak zarabiać więcej. Pomysłodawca m.in. SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Tworzy projekty społeczne i kulturalne, łącząc setki tysięcy Polaków ponad wszelkimi podziałami.
Natalia Hatalska
Natalia Hatalska
Założycielka, CEO, infuture hatalska foresight institute
Jeden z najbardziej wpływowych i uznanych ekspertów w dziedzinie analizy, prognozowania i badania trendów w relacjach na styku rynek-marka-technologia-konsument. Pomysłodawczyni wielu nagradzanych kampanii reklamowych.
Joanna Malinowska-Parzydło
Joanna Malinowska-Parzydło
Założycielka Personal Brand Institute, Ekspert ds. marki osobistej, jestesmarka.pl
Doradca strategiczny, praktyk inspirujący biznes, nietypowy coach i mentor. Prekursorka idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej. Tworzy dedykowane programy zarządzania marką lidera, marką zespołu, marką przywództwa i marką kobiecego przywództwa w firmach.
Jaro Bieniecki
Jaro Bieniecki
Twórca, Prezes, Runmageddon, mówca motywacyjny
Porzucił stabilną pracę w korporacji i by realizować swoje pasje i stworzył Runmageddon – w tej chwili największą i najmodniejszą inicjatywę w polskim sporcie amatorskim, angażującą m.in. ludzi biznesu.
Jakub B. Bączek
Jakub B. Bączek
Ekspert motywacji, trener mentalny, wykładowca biznesowy i akademicki
Pracuje głównie ze znanymi ludźmi ze świata sportu, biznesu, polityki i sztuki – m.in. z polskimi siatkarzami, którzy przy jego wsparciu zdobyli Mistrzostwo Świata w 2014 roku.
Daniel Lewczuk
Daniel Lewczuk
Biznesmen, mówca motywacyjny, sportowiec
Przebiegł w ciągu roku cztery pustynie (Sahara, Gobi, Atakama i pustynia lodowa na Antarktydzie) jako jedna z kilkudziesięciu osób na świecie. Przykład dla poszukujących unikalnych inspiracji i umiejętnego zachowania work-life balance.
Magdalena Fularczyk-Kozłowska
Magdalena Fularczyk-Kozłowska
Najbardziej utytułowana Wioślarka w Polsce
Mistrzyni Olimpijska Rio de Janeiro 2016. Brązowa medalistka IO w Londynie. Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy oraz wielokrotna Mistrzyni Polski. W środowisku sportowym nazywana Wojowniczką.
Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk
Mistrzyni Europy w drifcie
Dla realizowania swojej pasji porzuciła obiecującą karierę w dużej korporacji. Jako menadżer działu IT zamieniła biurko na fotel kierowcy samochodu, który sama zbudowała właściwie od podstaw. Dziś dobywa tytuły mistrzowskie.
Angelika Chrapkiewicz-Gądek
Angelika Chrapkiewicz-Gądek
ANGIsteps, Mówca inspiracyjny
Jako pierwsza osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.) i jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością dotarła na wysokość 5200 m n.p.m. Występując, daje innym inspiracje, nadzieję, zachęca do dążenia do niemożliwego, niezależnie od okoliczności.

Sportup!

To pierwsza edycja konkursu, w którym wyłonionych zostanie 10 najbardziej obiecujących firm działających na pograniczu sportu i biznesu.
Jest o co walczyć! Podczas KONGRESU Duchowo Genialnie Globalnie poznamy trzech finalistów, którzy podzielą między siebie nagrody o wartości pół miliona złotych!

W PROGRAMIE

  • Motywacja: są przeszkody, nie ma barier – jak przekraczać kolejne granice
  • Świadome zarządzanie ciałem + najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i biznesowego
  • Natalia Hatalska – Raport trendów: „Jak teraz żyją ludzie? Jak będą żyć w niedalekiej przyszłości?”
  • Nowoczesne technologie: jak teraz i w przyszłości będą zmieniać nasze życie i jak wykorzystywać ich potencjał już teraz
  • STARTUP: jak wybierać i skutecznie rozwijać innowacyjne projekty o wysokim potencjale biznesowym

RELACJA Z EDYCJI

„SZLACHETNA PACZKA to największy społeczny start-up w Polsce i dowód na to, że patrzenie przez pryzmat szans a nie ograniczeń prowadzi do sukcesu! Droga do niego zawsze jest trudna, pełna problemów i porażek. Siła, którą można pokonać przeszkody nie płynie z zewnątrz, ale od środka. Znajdź ją z nami w czasie Kongresu. To wydarzenie, które przemienia! ZACZNIJ ŻYĆ GENIALNIE!”

ks . Jacek WIOSNA Stryczek, pomysłodawca Kongresu, Prezes Stowarzyszenia WIOSNA (Szlachetna Paczka & Akademia Przyszłości)

KONTAKT

Więcej informacji o Kongresie


ANNA KOWALSKA e-mai: kongres@wiosna.org.pl

ZAPRASZAMY

Kongres odbędzie się

25 -26 stycznia 2018 roku

w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie
ul. Marii Konopnickiej 17

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Runmageddon Arskom hrinfluencers.pl personalbrandinstitute.com
Halo ziemia Stowarzyszenie wiosna hubraum.com

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

Allegro Miasto Kraków

PARTNERZY

www.coca-cola.pl Eventim ziaja.com www.amcham.pl www.amso.pl