Kongres Szlachetnej Paczki

NOWATORSKIE POMYSŁY
na rozwój siebie i biznesu

Zgłoszenie taniej do 1 grudnia! >
Chcesz zostać KIMŚ? Wygrać siebie i biznes? Chcesz znaleźć NOWE inspiracje i odkryć nowe ścieżki rozwoju? Czy chcesz od życia czegoś WIĘCEJ? Specjalnie dla Ciebie tak dobraliśmy prelegentów, tematykę i formułę kongresu, by w krótkim czasie OCZAROWAŁO CIĘ maksimum inspiracji.
 

DUCHOWO

bo dla ludzi z wartościami. Kongres jest wyjątkową okazją, aby w jednym miejscu spotkali się idealiści, którzy chcą rozwijać siebie i swój biznes.

GENIALNIE

bo dobry biznes zbudowany jest na genialnym pomyśle. Uprzedzamy: mówimy o dużych pieniądzach. Kto ma małe oczekiwania, niech idzie gdzie indziej.

GLOBALNIE

bo tu, w Krakowie, chcemy mówić o tym, co może mieć globalny zasięg. Nie mamy kompleksów, mamy ambicję.

Kongres to wydarzenie, które przemienia! Z tego niezwykłego spotkania wychodzą piękniejsi ludzie, gotowi do tego, by zmieniać świat. Dołącz do nich i sprawdź, czy z życia da się wyciągnąć jeszcze więcej.
ks. Jacek WIOSNA Stryczek
Pomysłodawca Kongresu, Prezes Stowarzyszenia WIOSNA
(SZLACHETNA PACZKA & AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI)
Wśród prelegentów
Poznaj wszystkich prelegentów >
W programie

Dzień 1

BLOK I – Motywacja – są przeszkody, nie ma barier

Droga do sukcesu zawsze jest trudna, pełna problemów i porażek. Siła, którą można pokonać przeszkody nie płynie z zewnątrz, ale od środa. Nazywa się motywacją. Okazuje się, że motywacją można zarządzać. A to daje nowe możliwości rozwoju!

BLOK II – Świadome zarządzanie ciałem

Jesteśmy cieleśni! Co za odkrycie! A jednak. Naszym ciałem można zarządzać. Może stanowić dla nas barierę, np. gdy wyniszcza nas stres, blokuje zmęczenie. Lub może nam sprzyjać, gdy daje jasność umysłu, sprawność w działaniu, atrakcyjność wzajemną. Mistrzowie zarządzania ciałem podpowiedzą jak należy się odżywiać, jak spać, trenować i w ogóle żyć. Zarządzanie ciałem stanie się elementem Twojej przewagi konkurencyjnej.

BLOK III – Jak przekraczać kolejne granice rekordów i… siebie

Zaprosiliśmy mistrzów sportu, by podzielili się swoimi sekretami drogi do sukcesu. Ta wiedza wydaje się oczywista, a jednak tylko niektórzy stają się zwycięzcami. Co różni „niektórych” od wszystkich? I czy Ty chcesz być jak wszyscy… Czy raczej jak „niektórzy”?

BLOK IV – Pitching start-upów sportowych

To musiało się wydarzyć na TYM kongresie. Nie teoretyzujemy. Chcemy pokazać ludzi, którzy już walczą o duże biznesy. Chcemy pokazać ich w połowie drogi, w akacji. Chcemy, abyście doświadczyli dreszczyku emocji. Czy im się uda? A czy kiedyś uda się Tobie? Na kongresie nie rozmawiamy jedynie o tym, jak robić biznes. Na tym kongresie można ZROBIĆ DUŻY BIZNES.

Dzień 2

BLOK I – Najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i biznesowego

Globalny biznes sprawił, że szukanie przewagi konkurencyjnej przeniosło się w nieoczywiste obszary. Jednym nich jest zarządzanie życiem osobistym. Miliony ludzi na świecie eksperymentuje na sobie. I widać, jakie są tego owoce. Widać, co działa. Widomo, co daje wzrosty, a co zabija. Teraz nie chodzi już o zrównoważony styl życia, chodzi o lepsze życie. Chodzi o dobre owoce w życiu osobistym i w biznesie. Co nowego można odkryć dzięki licznym eksperymentom „z życiem”? Właśnie o tym jest ten panel.

BLOK II – Natalia Hatalska - Raport trendów: „Jak teraz żyją ludzie? Jak będą żyć w niedalekiej przyszłości?”

Natalia Hatalska o sobie: Jestem analityczką trendów. W 2016 roku powołałam do życia instytut badań nad przyszłością – infuture hatalska foresight institute, który definiuje najważniejsze trendy i wskazuje ich konsekwencje dla gospodarki, kategorii rynkowych czy konkretnych marek. Natalia specjalnie dla nas zbada, co nowego dzieje się na rynku zarządzania sobą. Jak osoby osiągające sukces kształtują swoje życie i to we wszystkich wymiarach. Jak podchodzą do życia. Jak jest teraz i jak będzie za jakiś czas…

BLOK III – Jak technologie mogą zmieniać nasze życie

To jest zwyczajny ale i zwariowany temat. Zwyczajny, bo przyzwyczailiśmy się do tego, że kolejne wymyślne technologie kanalizują nasze życie. Ale też zwariowany, bo może już dzisiaj warto wiedzieć, co nowego możemy zrobić ze swoim życiem dzięki technologiom, które już są i które nadchodzą. Być może dzięki nim staniemy się wariatami, bo nie będziemy robić tego, co wszyscy. Będzie nas wyróżniało to, że już żyjemy inaczej, lepiej sprawniej – już, bo już możemy. Ten panel to rozmowa o tym, co ludzie wymyślili dla ludzi, by dać ludziom nowe możliwości.

BLOK IV – START-UP! Jak wybierać i skutecznie rozwijać innowacyjne projekty o wysokim potencjale biznesowym

I znowy start-upy. Praktykujemy biznes. Jesteśmy uczestnikami kongresu, ale równocześnie myślimy o tym, co zrobimy zaraz po. Wciąż mówimy o dużych pieniądzach. Nad małym dealem pracuje się tyle samo, co nad dużym. Nie opłaca się robić małych rzeczy. Na małych biznesach można się trenować. Chodzi o coś wielkiego. Start-up – to przecież początek. Być może mały początek, ale jednak czegoś wielkiego. W tej części spotkasz ludzi, który stymulują innych do tworzenia start-upów. I tych, którzy już są na drodze do biznesowego szaleństwa.

Zobacz szczegółowy program >
Sport-up!2018
To pierwsza edycja konkursu, w którym wyłonionych zostanie 10 najbardziej obiecujących firm działających na pograniczu sportu i biznesu. Jest o co walczyć! Podczas KONGRESU Duchowo Genialnie Globalnie poznamy trzech finalistów, którzy podzielą między siebie nagrody o wartości pół miliona złotych!


SZCZEGÓŁY >
Kup bilet
BILET
Udział w 1 dniu kongresu
do 1.12.2017
395 zł
po 1.12.2017
495 zł
BILET
Udział w 2 dniach kongresu
do 1.12.2017
645 zł
po 1.12.2017
795 zł
KUP BILET >
Dlaczego nie powinno Cię tu zabraknąć?
Wszystkie projekty Stowarzyszenia WIOSNA i ks. Jacka WIOSNY Stryczka niosą ze  sobą trzy grupy korzyści: rozwój, wpływ i ludzie.

ROZWÓJ

Odkryjesz zupełnie nowe możliwości w sobie i swoim otoczeniu. Doświadczysz też czegoś zupełnie nowego. Sam kongres jest „projektowanym doświadczeniem” stymulującym rozwój. Mamy nadzieję, że potrafimy Cię zaskoczyć.

WPŁYW

Będziesz mógł zobaczyć owoce Twojej przemiany. Jeden z uczestników naszych wydarzeń powiedział: gdybym to wiedział wcześniej. Idę, już idę, aby to zrobić. Zobaczysz, co zrobisz, gdy to zrobisz z nami.

LUDZIE

Pierwsza edycja kongresu była niezwykłym doświadczeniem. Otwartość, życzliwość, szaleństwo rozwoju, brak barier. W tym roku będziemy bardzo sprzyjali temu, aby uczestnicy mogli się ze sobą twórczo spotkać. By szukali „drugiej połówki”, by zaiskrzyło, by powstało coś nowego!

Relacja z edycji 2017
Kontakt

Więcej informacji o Kongresie

Anna Kowalska
e-mai: kongres@wiosna.org.pl
ZAPRASZAMY

Kongres odbędzie się

w dniach 25-26 stycznia 2018 roku

w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie,

ul. Marii Konopnickiej 17

PARTNERZY Merytoryczni
Runmageddon Arskom Halo ziemia Stowarzyszenie wiosna
PARTNERZY medialni
Marketer + Forum Odpowiedzialnego Biznesu
PARTNERZY WSPIERAJĄCY
Miasto Kraków Eventim