Zostań INWESTOREM SPOŁECZNYM rejonu SZLACHETNEJ PACZKI

Szlachetna Paczka, 18-06-2015

Tylko w tym roku SZLACHETNA PACZKA działa w 620 rejonach w całej Polsce. Każdy z nich jest wyjątkowy i łączy setki osób: wolontariuszy, którzy z odwagą wkraczają do świata biedy; rodziny, którym dajemy impuls do zmiany swojej sytuacji oraz darczyńców, przygotowujących mądrą pomoc dla rodzin. Możesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała rzeczywistość w Twoim otoczeniu! Zobacz, jak działa Inwestor Społeczny.Kim jest Inwestor Społeczny rejonu SZLACHETNEJ PACZKI?

Osoba prywatna lub firma, która chce stać się Liderem Zmiany Społecznej w lokalnej społeczności. To dzięki jego zaangażowaniu SZLACHETNA PACZKA ma szansę docierać ze swoją pomocą do konkretnych rodzin, dawać wolontariuszom szansę na rozwój i zmieniać świat na lepsze już dziś.

Jak można zostać Inwestorem Społecznym?

Wystarczy, że wybierzesz jeden z 620 rejonów i wpłacisz na konto SZLACHETNEJ PACZKI darowiznę w wysokości 5000 zł.

W formularzu przy wpłacie jest możliwość wpisania numeru telefonu – skontaktujemy się z Tobą, abyś mógł wybrać rejon w Twoim mieście.

Czym jest rejon?

Rejon to coś więcej niż tylko lokalizacja, miasteczko, gmina, dzielnica miasta. Rejon to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy  tam działają, podejmują wyzwania i przeprowadzają lokalną społeczność przez zmianę.

Co zyskujesz?

SZLACHETNA PACZKA od lat efektywnie realizuje ideę mądrej pomocy, w której konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Dołączając do tego grona i wspierając projekt finansowo jako Inwestor Społeczny, masz szasnę realnie wpłynąć na jego kształt.

Dla wielu firm i osób publicznych udział w SZLACHETNEJ PACZCE to powód do dumy, dlatego chętnie i często dzielą się tym z innymi. Teraz i Ty masz szansę czerpać ogromną satysfakcję z tego, że budujesz odpowiedzialne społeczeństwo.

W ramach podziękowania przygotowaliśmy też:

- Certyfikat Inwestora Społecznego

- Banner elektroniczny "Inwestor Społeczny 2015”

- Raport o wynikach projektu i pracy rejonu, które będzie potwierdzeniem efektywnej inwestycji

- Zaproszenie na Galę Wojewódzką, w czasie której chcemy podziękować za Twoje zaangażowanie

Co zyskuje Paczka?

Od 15 lat Paczka cieszy się finansowym wsparciem wielu osób, które zaufały naszym działaniom i ich skuteczności. To dzięki takim ludziom niemal milion Polaków miało szansę zjednoczyć się i wziąć udział w jednym z największych projektów w Polsce. Wolontariusze, rodziny, darczyńcy, dobroczyńcy, członkowie klubu WiP oraz nasi partnerzy - bez nich to by się nie wydarzyło!

Wyniki SZLACHETNEJ PACZKI 2014:

- Dla 70% wolontariuszy udział w SZLACHETNEJ PACZCE był jednym z najważniejszych doświadczeń w ich życiu

- Wzrost kompetencji każdego wolontariusza o 35,1 %

- Wzrost zaufania i otwartości w lokalnych społecznościach

- 83% wolontariuszy uważa, że w razie trudności życiowych mogliby liczyć na pomoc osób, które poznały
w ramach SZLACHETNEJ PACZKI

- 72% wolontariuszy deklaruje, że pomogliby spontanicznie, od razu, kiedy dowiedzieliby się o trudnościach kogoś z Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI

- Średnia wartość jednej paczki przekazanej Rodzinie to 2106

- Zjednoczenie niemal 1 000 000 Polaków

- Szacowana wartość pomocy
przekazanej w paczkach to
41 236 824

Oni zrobili to jako PIERWSI!

Malik Switzerland pierwszym Inwestorem Społecznym

 

Pierwszy Inwestor Społeczny. Na zdjęci (od lewej: Łukasz Miszon - dyrektor projektu SZLACHETNA PACZKA, Artur Zipf - Malik Switzerland, ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek - prezes Stowarzyszenia WIOSNA)

 

Dlaczego właściciele spółki Malik Switzerland zdecydowali się zostać Inwestorem Społecznym w 2014 r.?

- Inwestycja w rozwój SZLACHETNEJ PACZKI to inwestycja w zmianę mentalności całego społeczeństwa. To genialny pomysł. Podpisujemy się pod tym - mówi Artur Zipf, Dyrektor spółki Malik w Polsce (w środku na zdjęciu).

A jak będzie w tym roku? Sam możesz o tym zdecydować i dołączyć do tego grona! Zapraszamy do kontaktu: inwestor.spoleczny@wiosna.org.pl

 

Jeżeli chcesz pomóc kwotą mniejszą niż 5000 zł, zapraszamy Cię do wpłaty na SZLACHETNĄ PACZKĘ  - WPŁACAM I POMAGAM.

< >
Poleć:
Polub SZLACHETNĄ PACZKĘ:
Partnerzy i patroni medialni