Brand
 

Dla wolontariuszy – tu wprowadź dane

Finał SZLACHETNEJ PACZKI 2017

25%
50%
75%
dostarczonych paczek
„Gdy rozpakowując paczkę, zobaczyła w niej siatkę z blokami rysunkowymi, zaczęła piszczeć z radości: – Mamo! Popatrz! Będę mogła rysować! – krzyczała. Natychmiast wyjęła jeden blok i zaczęła malować świąteczną kartkę dla Darczyńcy i jego rodziny”
Nie zdążyłeś się zaangażować? Ciągle możesz pomóc
Wpłacam na Paczkę

Aktualne WynikiEdycji 2017

Łączna wartość pomocy w PLN

Darczyńców prosimy o anonimowe zadeklarowanie kwoty, którą przeznaczyli na przygotowanie SZLACHETNEJ PACZKI. Dane pozwalają oszacować wartość łącznej pomocy materialnej przekazanej potrzebującym. W 2016 r. łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła ponad 47 mln zł, taką samą wartość pomocy uzyskalibyśmy… sprzedając najdroższe na świecie auto – Rolls- Royce’a.
0
0
0
0
0
0
0
0

Łączna liczba połączonych osób

Darczyńców prosimy o anonimowe zadeklarowanie liczby osób, które zaangażowały się w zrobienie SZLACHETNEJ PACZKI. Dane wraz z liczbą wszystkich osób zaangażowanych w program pozwolą określić łączną liczbę osób połączonych ideą Mądrej Pomocy. W 2016 r. połączyliśmy ponad 750 tys. osób – to tak jakby w SZLACHETNĄ PACZKĘ zaangażowali się wszyscy mieszkańcy Krakowa.
0
0
0
0
0
0

Średnia wartość paczki

Darczyńców prosimy o anonimowe zadeklarowanie kwoty, którą przeznaczyli na przygotowanie paczki. Dane podzielone przez łączną liczbę rodzin włączonych do projektu pozwalają oszacować średnią wartość pomocy materialnej przekazanej jednej rodzinie. W 2016 r. średnia wartość paczki wyniosła 2 501 zł – za tę kwotę można kupić paliwo żeby zawieźć paczkę z Krakowa do Nowosybirska w Rosji (ok. 5 tys. kilometrów).
0
0
0
0

Średnio jedną paczkę robi tyle osób

Darczyńców prosimy o anonimowe zadeklarowanie liczby osób, które zaangażowały się w zrobienie SZLACHETNEJ PACZKI. Dane podzielone przez łączną liczbę rodzin włączonych do projektu pozwalają określić średnią liczbę osób przygotowujących Mądrą Pomoc. W 2016 r. średnio jedną paczkę robiło 35 osób - to tak jakby zaangażować w jej przygotowanie cały szeroki pierwszy skład FC Barcelona.
0
0