1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05
1% NA SZLACHETNĄ PACZKĘ
KRS 00 00 05 09 05

Pobierz na dysk
darmowy program PITY 2016

Uruchom on-line
darmowy program PITY 2016

Wyślij numer KRS
do swojej księgowej

Paczka działa przez cały rok
Zobacz, jak pomagamy

Tak działa Paczka

Od ponad 15 lat Paczka inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy wokół liderów projektu, wpływa na zmianę całego społeczeństwa.

Jak to robimy?

Wszystko zaczyna się od idei miłości wzajemnej – kochamy tak, żeby inni również potrafili kochać. Dostrzegamy piękno i potencjał w drugim człowieku, wysyłając mu w ten sposób sygnał wierzymy w Ciebie, jesteś w stanie podjąć wyzwanie!

W Paczce stajesz się bohaterem

Magia Paczki polega na tym, że wszyscy jej uczestnicy odkrywają w sobie chęć przekraczania siebie – podejmowania wyzwań i ich wygrywania. To mentalność zwycięzcy sprawia, że pojedyncze osoby stają się liderami zmiany w swoich lokalnych społecznościach.

Tutaj tworzysz drużynę

Wokół liderów Paczki jednoczymy wolontariuszy. W ten sposób budujemy wspólnotę opartą na otwartości, zaufaniu i wzajemnej inspiracji. To podstawa do oddolnego tworzenia społeczeństwa, w którym przekraczamy siebie dla innych. Jesteśmy nastawieni na rozwój i nie boimy się dążyć do ideałów.

Łączymy wokół idei

Główną motywacją dołączania ludzi do SZLACHETNEJ PACZKI jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Ostatecznie jednak realne działanie oraz konieczność ciągłego przekraczania siebie czyni to doświadczenie cennym i na zawsze zmienia życie osób zaangażowanych.

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.